• ۱۶۴ بازدید
  • دی ۱۹, ۱۳۹۸
Ransomware Defender شناسایی و حذف باج افزار

Ransomware Defender دانلود نرم افزار امنیت شناسایی و حذف باج افزار رانسومور دیفندر در آنی یار. یک برنامه امنیتی است که با تمام ویژگی های یک راه حل ضد ویروس همراه است. این برنامه بر محافظت از رایانه شخصی شما در برابر باج افزار است. این نوعی از بدافزار است که سیستم شما را ربوده و قفل می کند ، معمولاً پیامی را برای نگه داشتن آن برای باج به نمایش می گذارد. این ابزار دارای یک موتور در زمان واقعی است که برای جلوگیری از آلودگی عوامل باج افزار به رایانه شخصی ، سه حالت اسکن برای پیدا کردن و حذف پرونده های آلوده ، مدیر قرنطینه و تنظیمات پیکربندی پیشرفته اسکن برای کاربران با تجربه ساخته شده است. اطمینان حاصل کنید که رایانه شخصی شما دارای NET Framework است تا بتواند با این برنامه کار کند. در حین نصب به طور خودکار در توالی autostart ویندوز ادغام می شود ، به این معنی که هر بار کامپیوتر خود را راه اندازی کنید تا ماژول های محافظت از آن را فعال کنید ، این کار را انجام می دهد. همچنین ، یک آیکون در systray ایجاد می کند که به شما امکان دسترسی به کنترل پنل Ransomware Defender ، اجرای مستقیم اسکن ها ، بررسی بروزرسانی های تعریف ویروس را می دهد ، موقتاً در زمان واقعی موتور را غیرفعال کنید یا برنامه را خاموش کنید. ظاهر ابزار ضد باج افزار به دلیل تم و طراحی تیره ، شبیه بسیاری از برنامه های ضد ویروس است. Ransomware Defender می تواند رایانه را در حالت سریع اسکن کند ، به این معنی که فقط در نقاط مخفی معمولی به جستجوی باج افزار می پردازد. در همین حال ، اسکن عمیق تمام مکان های موجود در هارد دیسک شما را در نظر می گیرد ، در حالی که حالت اسکن سفارشی به شما نیاز دارد تا پوشه های دقیق را با پرونده های مشکوک نشان دهید. متأسفانه ، ادغام منوی زمینه برای اسکنهای سفارشی پشتیبانی نمی شود. اگر می خواهید پیکربندی پیش فرض اسکن را تغییر دهید ، می توانید با لیست افزونه های پرونده ، اسکن ها ، اقدامات خودکار در مورد عفونت ها ، چه درایوهای USB خودکار را در هنگام وصل شدن به رایانه شخصی ، چه در صورت ورود به رایانه شخصی ، تنظیم کنید ، مسدود کردن رمزگذاری شده پرونده ها ، تشخیص فیشینگ و موارد دیگر. در یک برگه دیگر ، می توانید تاریخچه اسکن ها را مرور کنید ، به قرنطینه دسترسی پیدا کنید تا پرونده ها را بررسی کنید ، آنها را به طور دائم حذف کنید یا آنها را به مکان اصلی خود روی دیسک بازگردانید ، مدیریت موارد حذف و کارهای برنامه ریزی شده را کنترل کنید و به روزرسانی های تعریف را بررسی کنید. همچنین ، سه ابزار مجزا وجود دارد که توسط Ransomware Defender Pro 4.2.0 برای تمیز کردن تاریخچه سیستم برای محافظت از حریم شخصی شما ، خرد کردن پرونده ها برای اطمینان از بازیابی آنها با نرم افزارهای تخصصی و غیرفعال کردن برنامه های autorun برای بهبود زمان راه اندازی ویندوز ، وجود دارد. ابزار ضد ransomware یک اثر ناچیز بر عملکرد کامپیوتر در تست های ما گذاشت و اسکن ها را به سرعت انجام داد. متأسفانه ، در بعضی موارد نتوانسته است باج افزار را شناسایی کند ، بنابراین تنها می توانیم فرض کنیم که تعاریف آن به کمی کار بیشتری نیاز دارد. در غیر این صورت ، رابط کاربری مدرن و آسان برای استفاده است و کاربران باتجربه قادر به تغییر تنظیمات اسکن هستند.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

Operating System

Windows 7
Windows 8.1
Windows 10

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار