• ۶۳۶ بازدید
  • دی ۱۹, ۱۳۹۸
Rufus – Portable ساخت USB جهت نصب ویندوز

Rufus دانلودنرم افزار ویندوز ساخت USB جهت نصب ویندوز روفوس در آنی یار. Rufus یک برنامه کوچک که به کاربران امکان قالب بندی دیسک های فلش USB و ایجاد درایوها را می دهد. این ابزار در یک رابط کاربر پسند پیچیده شده است که شبیه پانل فرمت موجود در ویژگی های داخلی ویندوز است. می توانید یک دستگاه ، طرح پارتیشن و نوع سیستم هدف ، نوع سیستم فایل (FAT32 ، NTFS ، UDF ، exFAT) ، اندازه خوشه و برچسب حجم جدید را انتخاب کنید.

آخرین بروزرسانی: شهریور ۹۹

دستگاه های متصل از منوی کشویی شناسایی و انتخاب می شوند. مطمئن شوید که تمام داده های مهم را ذخیره می کنید ، زیرا درایو USB فرمت شده است و همه چیز در فرایند حذف می شود. گزینه های قالب بندی اولیه شما را قادر می سازد دستگاه را برای بلوک های بد بررسی کرده و نوع الگوریتم را انتخاب کنید (از ۱ تا ۴ پاس). به علاوه ، می توانید حالت سریع قالب را تنظیم کنید ، یک برچسب و پرونده های نماد تمدید ایجاد کنید ، همچنین یک دیسک قابل راه اندازی با استفاده از ISO یا انواع مختلف تصویر دیسک ایجاد کنید.
ترفندهای پیشرفته می تواند باعث شود لیست Rufus 3.11.1678 ثابت (غیر فلش) یا دیسک های فلش USB بدون مجوز باشد ، اصلاحاتی را برای BIOS قدیمی (به عنوان مثال پارتیشن اضافی) اضافه کنید ، و ممکن است از Rufus MBR با یک شناسه BIOS انتخاب شده استفاده کنید.
این برنامه تمام فعالیت ها را در یک صفحه جداگانه ضبط می کند و می توان آن را در یک پرونده LOG ذخیره کرد. این کار با استفاده از منابع سیستم کم ، یک کار قالب بندی را به سرعت و بدون خطا انجام می دهد. ما در حین تست های خود به هیچ مشکلی نرسیده ایم زیرا این برنامه باعث نمی شود ویندوز قطع شود یا خراب شود. به طور خلاصه ، Rufus یک راه حل ساده برای قالب بندی و ایجاد درایو USB قابل بوت است و یک سری ویژگی های مفید را در اختیار کاربران قرار می دهد.

توجه:

لطفا در صورت اقدام به دانلود تا انتهای فرآیند دانلود، این صفحه را باز نگاه دارید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳]

[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار