• ۱۵۶ بازدید
  • دی ۱۹, ۱۳۹۸
Spybot Search & Destroy جستجو و نابودسازی بد افزارها

Spybot Search & Destroy دانلود نرم افزار امنیت جستجو و نابودسازی بد افزارها اسپای بت سرچ اند دستروی در آن یار. نرم افزاری برای پیدا کردن و حذف انواع بدافزارها، و تبلیغ افزارها استفاده می شود.
Spybot Search & Destroy  جستجو و از بین بردن ورزش های قابل حمل یک رابط کاربری گرافیکی تمیز و بصری که به کاربران امکان می دهد از یک روش اسکن کامل استفاده کنند ، که کامپیوتر را برای تهدیدهای احتمالی جستجو می کند و نتایج جامع را نمایش می دهد ، و یک حالت سفارشی که به کاربران امکان می دهد پرونده ها و پوشه ها را انتخاب کنند. اسکن شده
البته عملکرد اسکن ممکن است مدتی طول بکشد به خصوص اگر فایلهای بزرگی در رایانه شخصی دارید. در پایان کار می توانید تهدیدهای انتخاب شده را برداشته یا موارد را به قرنطینه ارسال کنید. به علاوه ، می توانید آمارهای مربوط به پرونده های اسکن شده ، موارد قرنطینه شده و سایر جزئیات را مشاهده کنید.
علاوه بر این ، می توانید ویژگی ایمن سازی را برای ایجاد برنامه مسدود کردن برخی از تهدیدهای متداول فعال کرده و برنامه های کلیدی را حذف کنید.
این برنامه همچنین حالت پیشرفته ای را ارائه می دهد که دسترسی به مجموعه کاملی از ابزارهای طراحی شده برای کمک به شما در ایجاد سیاهههای مربوط به سیستم ، مدیریت موارد autostart ، فایل های خرد شده ، تعمیر ناسازگاری سیستم یا اسکن برای rootkits را فراهم می کند ، همچنین پارامترهای مختلف اختصاصی را تنظیم می کند (مانند پیکربندی مرورگر ویندوز و ادغام مرورگر ، لیست ها را نادیده بگیرید)
همه چیز در نظر گرفته شده ، Spybot Search & Destroy 2.7.64 یک ابزار امنیتی قابل اطمینان است که به کاربران اجازه می دهد تا جاسوس افزارها را حذف کرده و همچنین مشکلات مربوط به رجیستری را برطرف کرده ، پرونده ها را حذف کرده و موارد autostart را مدیریت کنید.

 

 

قابلیتهای نرم افزار Spybot Search & Destroy 2.7.64 :

شناسایی جدید ترین نرم افزارهای جاسوسی، تروجان ها و در کل فایل های مخرب
اسکن مداوم سیستم برای شناسایی فایل های مخرب
عدم کاهش کارآیی سیستم
سرعت و قدرت بالا در شناسایی فایل های مخرب
بسته های به روز رسانی کم حجم و ب هروز رسانی سریع به صورت آنلاین
توانایی شناسایی ایمیل های مخرب
شناسایی کرم های مخرب اینترنتی در سیستم و شبکه
شناسایی جاسوس ابزارها پاک سازی، قرنطینه و حذف آنها
جدیدترین تکنولوژی ها در مقابله با فایل های مخرب
سازگاری با نسخه های مختلف ویندوز

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار