• ۱۵۵ بازدید
  • دی ۱۹, ۱۳۹۸
SpywareBlaster محافظت از ویندوز در مقابل ویروس

SpywareBlaster دانلود نرم افزار امنیت محافظت از ویندوز در مقابل ویروس اسپای وار بلاستر از آنی یار. ابزاری که برای جلوگیری از نرم افزارهای جاسوسی که سعی در نفوذ به رایانه را دارد. این برنامه بر روی ابزارهای تبلیغاتی مزاحم ، شماره گیران ، هواپیماربایان و چندین تهدید دیگر شامل جاسوسی و پیگیری تمرکز دارد. با انجام این کار به شما امکان می دهد فیلترها و قوانین مختلفی را برای مشتریهای مرورگر نصب شده روی سیستم خود تنظیم کنید.
فرآیند راه اندازی هیچ مشکلی ایجاد نمی کند ، در حالی که رابط کاربری آسان است و به راحتی قابل مشاهده است. فقط یک پانل ناوبری و یک صفحه را محصور می کند که در آن می توانید اطلاعات یا گزینه های انتخاب شده را نمایش دهید.
در نتیجه کاملاً مشخص می شود که همه گروه های کاربر می توانند یاد بگیرند که چگونه آن را اداره کنند ، بدون آنکه با مشکلاتی روبرو شوند ، حتی در صورت عدم وجود محتویات راهنما.
SpywareBlaster از پشتیبانی از Internet Explorer ، انتخابی از مرورگرهای مبتنی بر اینترنت اکسپلورر مانند Avant ، SlimBrowser ، Maxthon ، GreenBrowser و Crazy Browser و همچنین Firefox ، Netscape ، SeaMonkey ، Pale Moon و K-Meleon برخوردار است.
این برنامه می تواند تمام مرورگرهای وب نصب شده روی رایانه شما را شناسایی کند و آنها را به شما نشان دهد
وضعیت محافظت در پنجره اصلی. در صورت غیرفعال بودن می توانید محافظت از کوکی و / یا اکتیو ایکس را فعال کنید ، و همچنین لیست بلوک عظیم را شخصی سازی کنید. همچنین می توانید اقدامات را در سایت های خاص محدود کنید.
System Snapshot یک عملکرد بسیار مهم SpywareBlaster 5.6 است ، زیرا به شما امکان می دهد با استفاده از یک جادوگر و یک نام سفارشی ، از پشتیبان گیری از تنظیمات مهم سیستم و مرورگر استفاده کنید.
صفحه تنظیمات به شما امکان می دهد تنظیمات صفحه وب را برای Internet Explorer پیکربندی کنید (به عنوان مثال صفحه شروع ، صفحه جستجو ، نوار جستجو) ، ایجاد نسخه پشتیبان رمزگذاری شده برای پرونده هاست ، ایجاد محتوای و بارگیری های فلش به طور کامل غیرفعال و همچنین ایجاد لیستی از ActiveX شما را کنترل می کند. می خواهید مسدود کنید
عملکرد سیستم مانع نمی شود زیرا معمولاً مقدار منابع مورد نیاز کم است. زمان پاسخگویی خوب است ، رابط بصری و مدرن است و ما در آزمایشات خود به هیچ خطایی نرسیدیم و به آن آویزان نشدیم. برای نتیجه گیری ، SpywareBlaster 5.6 یک مبارز سرسخت در برابر بدافزارها است و برای چنین نرم افزاری ساده و غیر خواستار ، بسیار شگفت آور است.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار