• ۱۵۱ بازدید
  • دی ۱۹, ۱۳۹۸
Zemana Anti Malware پاکسازی ویروس ها در ویندوز

Zemana Anti Malware دانلود نرم افزار امنیت پاکسازی ویروس ها در ویندوز زمانا انتی مالور در آنی یار. نرم افزاری جهت پاکسازی ویروس ها و تهدیدهای اینترنتی و نجات ویندوز از آلودگی است. با توجه به اینکه فعالیت آنلاین ما هر روز بیشتر می شود ، کاملاً آشکار می شود که برای محافظت از تروجان ها ، کرم ها و انواع دیگر بدافزارها در رایانه های ما به درستی کار می کنیم.


Zemana Anti Malware یک نرم افزارکاربر پسند و صیقل است که نه تنها محافظت در زمان واقعی در برابر بدافزارها را ارائه می دهد ، بلکه می تواند در صورت نیاز اجزای تهدیدآمیز را نیز از رایانه شما اسکن، مکان یابی و حذف کند.
ابزار ضد ویروس کاربر پسند که می تواند شما را در هر مکانی که می خواهید همراهی کنید
این مهم نیست که بسیار مهم باشد ، اما این ابزار دارای یک رابط کاربری مدرن و بسیار ساختار یافته است که به جدیدترین نسخه های ویندوزنگاه می کند.
با این حال ، آنچه که واقعاً مهم است نحوه برخورد با تهدیدات و چه ویژگی هایی است که در اختیار کاربران قرار می دهد تا این تهدیدات را حتی به حداقل برساند.
ویژگی هوشمندانه ، برنامه ارائه می دهد مجموعه ای مناسب از قابلیت های با یک محافظ محافظ در زمان واقعی ، “طاق” قرنطینه هوشمند ، محافظت در برابر ردیابیکوکی ها و پشتیبانی از برنامه ریزی اسکن، ایجاد نقاط بازیابی.
علاوه بر این ، این امکان را برای شما فراهم می کند که برای پرونده ها یا پوشه های خاص ، بر اساس موقعیت مکانی آنها ، استثنائی تعیین کنید. علاوه بر این ، می توانید با کشیدن و رها کردن آنها روی پنجره اصلی برنامه ، فایلها را بدون زحمت و به سرعت اسکنکنید.
به طور کلی ، Zemana Anti Malware یک راه حل قابل اعتماد برای اطمینان از امنیترایانه شما با محافظت از آن در برابر رایج ترین بدافزارها و ارائه راه های سریع برای از بین بردن آنها است.
مطمئناً ، در حقیقت دور از رقابت با نام های بزرگ صنعت نیست ، همانطور که در طول آزمایشات خود پی بردیم. به طور خاص ، اسکنردر زمان واقعی همان چیزی نیست که شما آن را واکنشی بنامید ، زیرا ما قادر به بارگیری فایلهای مخرب در رایانه های تست شده خود بودیم. اما برای منصفانه بودن ، وقتی پرونده ها را به صورت دستی اسکن کردیم ، Zemana Anti Malware کاملاً خوب این چالش را مطرح کرد و آنها را حذف کرد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

Operating System

Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار