• ۱۶۳ بازدید
  • دی ۲۰, ۱۳۹۸
Abelssoft AntiRansomware 2020 محافظ ویندوز در برابر باج افزار

Abelssoft AntiRansomware 2020 دانلود نرم افزار امنیت محافظ ویندوز در برابر باج افزار ابلسافت آنتی رانسمویر در آنی یار. نرم افزاری جهت مقابله با باج‌افزارهاکه اطلاعات کاربران را گروگان میگیرند.

Abelssoft AntiRansomware کرک محافظت استثنایی در برابر باج افزار و ربودن اطلاعات است! تروجان های ساخته شده برای باج دهی ، همچنین به عنوان “باج افزار” شناخته می شوند ، جدیدترین تهدید جرایم سایبری است. این نرم افزار به محض لپ تاپ شما ، پرونده های خصوصی خود را رمزگذاری می کند تا از شما پول بگیرند تا کلید رمزگشایی را بدست آورید. Abelssoft AntiRansomware به طور ویژه تکامل پیدا کرد تا به محض شناسایی فعالیت مشکوک روی رایانه ، زنگ هشدار را بالا ببرد.

در موارد بسیار بد Ransomware ، کامپیوتر کاملاً خاموش است ، برای جلوگیری از رمزگذاری بیشتر Trojan در پرونده های شما. اگر به طور فعال در رایانه شخصی کار نمی کنید ، از طریق پست الکترونیکی به شما اطلاع داده می شود ، بنابراین می توانید از تهدید تلفن هوشمند خود مطلع شوید و می دانید چرا کامپیوتر شما خاموش شده است. در این نامه الکترونیکی توضیحی در مورد آنچه رخ داده و چگونگی برخورد با اوضاع را خواهید یافت.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

Operating System

Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار