• ۱۵۵ بازدید
  • دی ۲۰, ۱۳۹۸
Abelssoft HackCheck 2020 بررسی و امنیت اکانت های آنلاین

Abelssoft HackCheck 2020 دانلود نرم افزار امنیت بررسی و امنیت اکانت های آنلاین ابلسافت هک چک در آنی یار. HackCheck حساب های شما را ردیابی و حملات هکرها را تشخیص می دهد! اگر داده های حساب های آنلاین شما در معرض خطر سرقت توسط مجرمان سایبری باشد ، این برنامه زنگ خطر به نظر می رسد. تمام حسابهای کاربری را بطور مداوم در برابر حملات هکرها اسکن و نظارت می کند. چه کسی آگاه است می تواند هدفمند عمل کند! راهنمای هک ، اخبار و اطلاعات پیش زمینه.
برنامه HackCheck بطور پیوسته حساب‌های کاربری را اسکن و در برابر حمله هکرها نظارت می‌کند. با اطلاع سریع و رسیدگی به موقع میتوان حمله هکرها را متوقف نمود. برنامه اخبار و اطلاعاتی در مورد هک در اختیار کاربر قرار می‌دهد که بسیار سودمند خواهد بود. اگر اطلاعات محرمانه‌ای همچون رمزهای عبور به وسیله یک حمله به سرقت رود این برنامه زنگ هشداری تولید میکند. به وسیله این برنامه می توان آدرس‌های ایمیل متعددی را جهت نظارت تعیین نمود.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

System Requirements

Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار