• ۱۵۵ بازدید
  • دی ۲۰, ۱۳۹۸
Automatic Wallpaper Changer تغییر پس زمینه به صورت خودکار

Automatic Wallpaper Changer دانلود ابزار دسکتاپ تغییر پس زمینه به صورت خودکار اتوماتیک والپیپر چنجر در آنی یار. نرم افزاری جالب برای تغییر خودکار تصاویر پس زمینه در دسکتاپ است. اگر از دیدن همان تصویر زمینه روز به روز خسته شده اید و نمی خواهید هر بار که حوصله آنرا می کشید تصویر زمینه خود را به صورت دستی تغییر دهید ، ممکن است در تعویض تصویر زمینه راه حلی پیدا کنید که می تواند این کار را برای شما انجام دهد.
لیست ابزارهای موجود که می تواند برای تغییر تصویر زمینه دسکتاپ شما استفاده شود ، مطمئناً یک ابزار بزرگ است. همچنین ، آنها تمایل دارند به دو نوع طعم دهنده وارد شوند ، برخی از آنها پرداخت می شوند و برخی از آنها رایگان است.
Automatic Wallpaper Changer ابزاری ساده است که دارای فرایند نصب بدون عارضه است. پس از دسترسی به رابط کاربر پسند ، می توانید غنی سازی تجربه دسکتاپ خود را شروع کنید.
اولین چیزی که توجه خواهید کرد سادگی در استفاده است ، زیرا تمام مهمترین ویژگی ها با کلیک ماوس به نمایش گذاشته می شوند. شما می توانید پوشه های تصویر را یکجا اضافه کنید ، موقعیتی را که می خواهید تصاویر پس زمینه در آن قرار دهید انتخاب کنید و البته مقدار زمانی که می خواهید تصویری روی مانیتور خود نمایش داده شود ، انتخاب کنید.
خوشبختانه ، دیگر عملکردهای اصلی تحت شکل دکمه ها وجود دارند. اول از همه ، شما قادر خواهید بود تایمر را مجدداً راه اندازی کنید یا از آخرین مکث ادامه دهید. همچنین امکان تغییر پس زمینه به صورت دستی ، پاک کردن دسکتاپ یا دسترسی به پنجره تنظیمات امکان پذیر است.
همچنین می توان تغییرات زمانی را با ثانیه، دقیقه و یا ساعت مشخص کرد. این تصاویر می توانند در اندازه های دلخواه برای شما نمایش داده شوند. این نرم افزار امکاناتی همچون تنظیم میزان نور، روشنایی تصاویر، انتخاب افکت های متنوع و انتخاب تعداد نامحدود تصاویر را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین این نرم افزار دارای امکان اضافه کردن فایل ها و نمایش دادن نام فایل بر روی تصاویر می باشد. این نرم افزار زیبا از تمام فرمت های تصاویر از جمله BMP, JPG, JPEG, GIF و … پشتیبانی می کند.

 

قابلیتهای نرم افزار Automatic Wallpaper Changer 4.11.2:

قابلیت انتخاب تصاویر دلخواه
امکان انتخاب نحوه نمایش تصاویر بر روی مانیتور
توانایی تنظیم میزان نور، روشنایی و کنتراست و رنگ تصاویر
توانایی تغییر پس زمینه بعد از هر بار روشن شدن کامپیوتر
انتخاب افکت های گرافیکی برای نمایش تصاویر
انتخاب کلید های میانبر جهت تغییر پس زمینه مانیتور به صورت دستی
اضافه کردن فایل ها و نحوه نمایش آن ها
انتخاب تعداد نامحدودی از تصاویر
امکان تغییر اتوماتیک پس زمینه در زمان تعیین شده
نمایش دادن نام فایل بر روی تصاویر
داشتن محیطی زیبا و کاربر پسند
پشتیبانی کردن از تمام فرمت های تصویری از جمله BMP ،JPG ،JPEG ،GIF ،PNG ،PCX ،TGA ،RLE

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار