• ۱۵۷ بازدید
  • دی ۲۰, ۱۳۹۸
SUPERAntiSpyware  Portable ضد جاسوسی

SUPERAntiSpyware دانلود نرم افزار امنیت ضد جاسوسی سوپر آنتی اسپایور در آنی یار. برنامه ای که کامپیوتر را برای عوامل جاسوسی اسکن می کند و فوراً آنها را حذف می کند. برنامه یک نماد را در قسمت system try ایجاد می کند ، جایی که می توانید وضعیت محافظت در زمان واقعی را ردیابی کنید و تشخیص ها را مشاهده کنید ، همچنین پنجره اصلی را برای اسکن رایانه برای جاسوس افزارها ، نرم افزارهای تبلیغاتی مزاحم و نرم افزارهای مخرب تهیه کنید.
اسکن در چهار حالت امکان پذیر است: سریع ، کامل ، نقطه بحرانی (حافظه ، رجیستری ، پرونده های سیستم) یا سفارشی. یک حالت دیگر نیز وجود دارد ، “اسکن نجات” ، که باید به سیستم های بسیار آلوده اختصاص یابد.
به جای حذف وسایل ، امکان ارسال آنها به قرنطینه وجود دارد. علاوه بر این ، شما ممکن است لیست های حذف را ایجاد کرده و بعداً آنها را مدیریت کنید ، برنامه های شغلی اسکن ، غیرفعال کردن هشدارهای هشدار از طریق زمان واقعی یا فعال کردن صداهای در تشخیص ، به Task Manager اجازه دهید برنامه ضد جاسوسی را خاتمه داده و همچنین “First Change Prevention” را فعال کنید. برنامه هنگام راه اندازی و خاموش کردن سیستم (از جمله یا حذف خدمات سیستم) سیستم را اسکن می کند.
ماژول دیگری از SUPERAntiSpyware Pro 8.0.1048 قادر به جلوگیری از ربودن صفحه اصلی ، صفحه جستجو و سایر موارد مرتبط با وب است. این برنامه ممکن است برای اسکن مکانهای سفارشی در منوی زمینه اکسپلورر یکپارچه شده باشد ، و همچنین امکان اجرای خودکار در هنگام راه اندازی سیستم را فراهم کند.
SUPERAntiSpyware Pro 8.0.1048 پشتیبانی چند زبانه را ارائه می دهد و سرعت واکنش خوبی دارد. با این وجود ، ممکن است مدت زمان طولانی طول بکشد تا یک کار اسکن انجام شود. ما در تست های خود به هیچ مشکلی نرسیده ایم و این ابزار باعث نمی شود ویندوز کند ، قطع ، خرابی یا نمایش پیام های خطا شود.
جفت شدن ابزار با بروزرسانی خاص خود ، آخرین تعریف ویروس را برای محافظت حداکثری در اختیار شما قرار می دهد. در حالی که نسخه رایگان محدودیت هایی ندارد ، اما “پیشگیری از فرصت اول” ، ابزار مسدود کردن در زمان واقعی ، برنامه زمانبندی اسکن ، ماژول حفاظت از رجیستری و سایر گزینه های مهم را ارائه نمی دهد.

 

قابلیتهای نرم افزار SUPERAntiSpyware Pro 8.0.1048:

نظارت دائم بر سیستم و فایل ها
توانایی چک نمودن فایل های دانلود شده
جلوگیری از اجرای برنامه های جاسوسی
قابلیت شناسائی انواع و اقسام Trojans, Dialers, Malware, Browser hijackers و…
شناسایی برنامه های مخرب جاسوسی در سیستم و پاکسازی کامل آن ها
کنترل و نظارت دائم بر تمام نقاط حساس و آسیب پذیر
جلوگیری از انتشار ابزارها و برنامه های جاسوسی
دارای پایگاه داده ای قدرتمند و کامل به منظور شناسایی تمامی ویروس ها
نظارت بر پروسه های در حال اجرای سیستم

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار