• ۱۵۹ بازدید
  • دی ۲۰, ۱۳۹۸
TrojanHunter ضد هک و تروجان

TrojanHunter دانلود نرم افزار امنیت ضد هک و تروجان تروجان هانتر در آنی یار. TrojanHunter یک راه حل امنیتی است که عفونت های Trojan را از رایانه شما جستجو و حذف می کند. برنامه سه حالت مختلف اسکن ، کامل ، سریع و سفارشی را ارائه می دهد. در حالی که اولین بار حتی ممکن است چند ساعت طول بکشد ، حالت سریع کار را در کمتر از یک دقیقه انجام می دهد ، بنابراین یک مرور کلی در مورد سطح امنیتی رایانه شما ارائه می دهد.
همانطور که انتظار می رود ، TrojanHunter همچنین یک ویژگی جداگانه برای برنامه ریزی اسکن ها و در نتیجه جستجوی اسب های تروجان با شروع یک زمان تعریف شده توسط کاربر دارد.
در حالی که ابزار به روزرسانی اطمینان می دهد که از آخرین تعریف های ویروس استفاده می کنید ، این پایگاه داده حتی یک لیست اجمالی را در لیست Trojans که برنامه شناسایی می کند ، فراهم می کند ، با یک ویژگی جستجو برای پیدا کردن نام مشخصی در حال حرکت.
منوی “تنظیمات” پیچیده نیست و به شما امکان می دهد اشیاء مورد نظر برای اسکن را انتخاب کنید ، از جمله پرونده های ZIP ، RAR ، CAP و اجرایی قابل اتصال.
از طرف دیگر ، TrojanHunter Guard بی سر و صدا در سیستم سینی (System Tray) قرار دارد و از کامپیوتر شما در هر زمان محافظت می کند و قادر است به طور خودکار Trojans را حذف کرده و از سیستم در برابر خاموش کردن غیرمجاز محافظت کند.
اگرچه حالت اسکن کامل زمان زیادی را می طلبد ، TrojanHunter با منابع رایانه دوستانه است. با این حال ، هنوز هم توصیه می شود قبل از شروع اسکن جدید ، سایر برنامه های در حال اجرا را ببندید. روی هم رفته ، TrojanHunter یک راه حل مفید است و شایسته فرصتی برای اثبات آنچه در آن وجود دارد با وجود قیمت بسیار سنگین آن است.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار