• ۱۶۸ بازدید
  • دی ۲۰, ۱۳۹۸
UnHackMe portable  جلوگیری از هک شدن ویندوز

UnHackMe دانلود نرم افزار امنیت جلوگیری از هک شدن ویندوز آن هک می در آنی یار. UnHackMe  این امکان را به شما می دهد تا موارد مشکوک را به صورت دستی بررسی و از بین ببرید. UnHackMe به شما امکان می دهد تغییر مسیرها ، Rootkits ، Trojans ، Backdoors ، ویروس ها ، Worms ، Adware ، Spyware ، Keyloggers ، برنامه های ناخواسته و غیره را از طریق جستجوی Google حذف کنید. اکنون UnHackMe اکثر نرم افزارهای مخرب را از بین می برد. بعضی از پاک کننده ها بدافزارها را ردیابی می کنند ، اما درخواست حذف پول می کنند. این ویژگی های کامل را به مدت ۳۰ روز به صورت رایگان به شما می دهد! این برنامه با همه نرم افزارهای ضد ویروس شناخته شده سازگار است. برنامه آنتی ویروس نیست. این امکان را به شما می دهد تا موارد مشکوک را به صورت دستی بررسی و از بین ببرید. این کار کامپیوتر شما را کند نمی کند. در زمان واقعی اسکن نمی شود. شما می توانید برنامه را با توجه به نیاز خود تنظیم کنید.
UnHackMe 11.33 Build 933 در رفع مشکلات بهتر است ، که آنتی ویروس نمی کند. سازندگان ویروس های مدرن از FALLESS MALWARE استفاده می کنند. ویروس های بدون فیلتر پرونده های شما را ایجاد یا تغییر نمی دهند. آنها در رجیستری ویندوز ، WMI ، میانبرها ، کارهای برنامه ریزی شده زندگی می کنند. بعضی اوقات ویروس فقط یک وب سایت مخرب است. ضد ویروس برای رفع ویروس ها در پرونده ها مناسب است ، اما به تشخیص و رفع بدافزارهای Fileless کمک نمی کند.
از پایگاه داده خود برای شناسایی برنامه هایی که باید از رایانه شخصی خود حذف کنید استفاده می کند. می توانید با آن موافقت کنید یا خیر. اگر برنامه ای را در لیست یافتید که خوب است ، می توانید آن را به عنوان یک False Positive علامت گذاری کنید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار