• ۱۷۲ بازدید
  • دی ۲۰, ۱۳۹۸
Wise Anti Malware جستجو و حذف بد افزار

Wise Anti Malware دانلود نرم افزار امنیتی جستجو و حذف بد افزار ویز آنتی مالور در آنی یار. نرم افزاری قدرتمند که بعنوان یک محافظ عالی بر علیه حملات ویروس و بدافزار عمل میکند. Wise Anti Malware قول داده است یک راه حل امنیتی ارائه دهد که می تواند به شما کمک کند رایانه خود را برای بدافزار اسکن کنید ، در عین حال آن را همیشه در بالاترین عملکرد اجرا کنید. با استفاده از محافظت در زمان واقعی در برابر بدافزار ، این برنامه می تواند تجزیه و تحلیل سریع ، کامل و سفارشی از کامپیوتر میزبان را انجام دهد ، با هدف شناسایی محتوای بالقوه خطرناک. وضعیت امنیتی رایانه شما در پنجره اصلی برنامه نمایش داده می شود ، جایی که می توانید محافظت در زمان واقعی را روشن یا خاموش کنید و تاریخ و زمان آخرین تحلیل را مشاهده کنید. اسکن سریع نگاهی به چند بخش کلیدی سیستم ، یعنی حافظه ، برنامه های نصب شده ، مناطق حساس ، رجیستری ، درایورهای نصب شده ، موارد راه اندازی و پوشه های موقت می اندازد. از طرف دیگر ، یک اسکن کامل تمام پرونده های موجود در رایانه شخصی را هدف قرار می دهد ، بنابراین برای تکمیل آن زمان بیشتری طول می کشد. کمی متفاوت از روشهای اسکن که قبلاً ذکر شد ، بررسی سریع می تواند موارد مربوط به محافظت از حریم خصوصی ، نرم افزارهای تبلیغاتی مزاحم ، پرونده های موقتی ، ورودی های رجیستری یا حافظه نهان مرورگر را شناسایی کند.
Wise Anti Malware علی رغم نام آن ، منحصراً اختصاص به یافتن و حذف بدافزارها ندارد. در حقیقت ، با کل بخش اختصاص داده شده به ایمن سازی سیستم تمیز می شود. این می تواند به شما در مراقبت از قطعات پرونده ، داده های موقتی و قدیمی ، پرونده های ورود به سیستم و حافظه پنهان ، میانبرها و موارد خاص مرورگر (تاریخچه ، کوکی ها ، موارد کامل و رمزهای ذخیره شده) کمک کند. علاوه بر این ، به شما امکان می دهد پاکسازی رجیستری را بدون به خطر انداختن داده ها انجام دهید.
علاوه بر این ، این نرم افزار شامل پاک کننده تبلیغاتی مزاحم است که می تواند برنامه های تبلیغاتی پاپ آپ و میانبرهای تبلیغاتی را پیدا کند ، و به شما کمک می کند سریع آنها را حذف کنید.
به راحتی می توان گفت Wise Anti Malware Pro 2.2.1.110 هم یک ابزار امنیتی است و هم یک برنامه نگهداری سیستم. اما اگرچه محافظت در زمان واقعی را ارائه می دهد ، سیستم امنیتی آن زمان زیادی دارد که بتواند با آنتی ویروس اختصاصی یا راه حل امنیتی اینترنت مقایسه کند ، که می تواند محافظت روزانه و نظارت بر فرآیند را ارائه دهد.
اینکه تصمیم بگیرید که از آن در کنار راه حل امنیتی دائمی خود استفاده کنید یا نه ، آنچه باید در نظر داشته باشید این است که پیشگیری بهتر از رفع آن است. به عبارت دیگر ، شما باید از مرور اینترنت بی احتیاطی ، نصب برنامه ها از منابع غیر قابل اعتماد یا باز کردن ایمیل غیرمجاز خودداری کنید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار