• ۱۹۰ بازدید
  • دی ۲۱, ۱۳۹۸
ابزار پاک کردن بدافزار بسیار خطرناک Flame

Flame دانلود نرم افزار امنیت ابزار پاک کردن بدافزار بسیار خطرناک فلیم در آنی یار. Flame یک راه حل نرم افزاری برای ایجاد سریع و آسان نصب کننده های ویندوز (فایل های .msi) با استفاده از WIX است. برای استفاده از Flame ، باید WIX را روی رایانه خود نصب کنید. ایجاد یک نصاب ساده است ، شما فقط می خواهید یک پروژه جدید ایجاد کنید ، فهرست دایرکتوری ریشه پروژه خود را انتخاب کنید و سپس با استفاده از برگه به ​​برگه بروید و اطلاعات را همانطور که می خواهید پر کنید.
بعد از پر کردن همه چیز ، یک دکمه تولید در پایین تب نصب وجود دارد. با کلیک بر روی آن ، یک فایل نصاب جدید برای شما ایجاد می کند ، همراه با یک ورود به سیستم کوچک (که حاوی محصول است و دستورالعمل های مربوط به نصب را برای شما نصب می کند در صورت فراموش کردن یادداشت های آنها) و پرونده .xxs را در صورت تمایل به تهیه کتابچه راهنمای کاربر تنظیمات و تنظیم آن را با دست. برگه نصب کننده اطلاعات مربوط به خود نصب را جمع می کند. انواع UI به ترتیب پیچیدگی از بالاترین به پایین ترین طبقه بندی می شوند. سرانجام ، قبل از اینکه بتوانید نصب کنید ، باید Flame را به دایرکتوری نصب wix خود (که در آن می توانید candle.exe ، light.exe ، پرونده های xml و هر چیز دیگری را که در پشت صحنه نیاز دارد) نشان دهید.
Flame این مسیر را در flame.cfg ذخیره می کند ، بنابراین شما فقط باید یک بار این گزینه را انتخاب کنید و به صورت خودکار برای سایر پروژه های شما جمع می شود. به طور کلی ، Flame یک راه حل نرم افزاری ضروری برای ایجاد سریع و آسان نصب کننده های ویندوز (فایل های .msi) با استفاده از WIX است.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار