• ۱۷۰ بازدید
  • دی ۲۱, ۱۳۹۸
NSasoft BlueAuditor امنیت در شبکه بی سیم

NSasoft BlueAuditor دانلود نرم افزار امنیت در شبکه بی سیم ان سا سافت بلو ادیتور در آنی یار. یک برنامه کاربردی برای تشخیص و نظارت بر دستگاه های بلوتوث در یک شبکه بی سیم است. این دستگاه می تواند هر دستگاه بلوتوث را کشف و ردیابی کرده و اطلاعات کلیدی مربوط به هر وسیله شناسایی شده و همچنین دستگاه خدمات ارائه شده را نشان دهد. BlueAuditor به مدیران شبکه این امکان را می دهد تا شبکه های بی سیم خود را در برابر آسیب پذیری های امنیتی مرتبط با استفاده از دستگاه های بلوتوث حسابرسی کنند.
در این نرم افزار می توان با استفاده از این ابزار برای برقراری تجهیزات شبکه نظیر Access Point ها هم اقدام نمود تا در مقابل نرم افزارهای مخربی که زمینه Wireless Hacking همچون WAPs Cracker مورد استفاده هکر ها قرار می گیرند ایستادگی نمود. یکی دیگر از ویژگی های این نرم افزار شناسایی و کنترل دستگاههایی می باشد که از طریق Bluetooth به شبکه متصل می باشند.ذ به کمک ابزارهای موجود در این نرم افزار می توان از راه دور دستگاههای Bluetooth را Scan نمود و یا از ارتباطات آن ها گزارش تهیه نمود.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار