• ۱۵۹ بازدید
  • دی ۲۱, ۱۳۹۸
Rising PC Doctor حفاظت کامل از رایانه

Rising PC Doctor دانلود نرم افزار امنیت حفاظت کامل از رایانه ریسینگ پی سی دکتر در آنی یار. ابزاری مفید برای محافظت از کامپیوتر شما در برابر تروجان ها و شناسایی آسیب پذیری ها است.
این نرم افزار دارای ابزارهای دیگری است که به شما امکان می دهد رایانه خود را تمیز کنید و آن را به یک برنامه مفید برای هر کاربر کامپیوتر تبدیل می کند.
این برنامه می تواند کامپیوتر شما را برای تروجان ها اسکن کند و به شما امکان می دهد مکان هایی را که باید بررسی شود تعیین کنید. همچنین شامل اسکنر جاسوسی است که می تواند برای تشخیص تهدیدات کنجکاوی در رایانه شما استفاده شود. با این حال ، شما باید یک برنامه تخصصی برای اسکن های عمیق داشته باشید.
برای افزایش امنیت می توانید از این برنامه استفاده کنید تا آسیب پذیری ها و پیشرفت های احتمالی قابل اعمال در رایانه را بررسی کنید. شما را از به روزرسانی های موجود برای سیستم عامل آگاه می کند و برای مشاهده توضیحات ، لینک های پیوندی را به صفحه اطلاعات در اختیار شما قرار می دهد.
اگر عجله دارید می توانید از تابع One Click Action استفاده کنید که برنامه را قادر می سازد تا بطور خودکار تروجان های شناسایی شده و برنامه های جاسوسی را حذف کند. این برنامه برای تهدیدات امنیتی از جمله ایمن سازی درایوهای USB و به روز نگه داشتن سیستم عامل خود با بارگیری و نصب به روزرسانی ها ، محافظت خودکار را در اختیار شما قرار می دهد.
برای تمیز نگه داشتن رایانه خود می توانید از ابزارهای بیشتری در برگه Expert Tools استفاده کنید. در اینجا می توانید ورودی های راه اندازی را غیرفعال کنید و پرونده های ناخواسته مانند پرونده های کاربر موقت یا کوکی اینترنت اکسپلورر که فضای دیسک را اشغال می کند ، حذف کنید.
این برنامه همچنین شامل یک مدیر پردازنده پیشرفته و یک مدیر سرویس است که موارد در حال اجرا را نمایش می دهد. این ابزارها اطلاعات دیگری در مورد مکان ، نسخه و یا سطح اطمینان برای یک مورد خاص به شما ارائه می دهند تا تصمیم بگیرید که آیا باید آن را نگه دارید یا آن را متوقف کنید.
از جمله ابزارهایی که می توانید مفید بدانید ، یک دستگاه خرد کننده پرونده است که به شما امکان می دهد تا به طور دائم پرونده های معقول را پاک کنید و یک ابزار تعمیر Winsock است که می تواند اتصال شبکه شما را بعد از ویروس یا عفونت تروجان بازیابی کند.
این برنامه در حدود چهار دقیقه هسته اصلی سیستم (حافظه و پوشه ویندوز) را اسکن کرد و هیچ تأثیر قابل توجهی در عملکرد کامپیوتر نداشت اگرچه بار پردازنده حدود ۶۰٪ بود.
Rising PC Doctor 7.0 نمی تواند یک برنامه محافظت از آنتی ویروس یا جاسوسی تخصصی را جایگزین کند اما می تواند با شناسایی آسیب پذیری ها برای بهبود امنیت رایانه شما مفید باشد

 

 

قابلیتهای نرم افزار Rising PC Doctor 7.0:

طراحی اسکن هوشمند
پشتیبانی قدرتمند از Microsoft Internet Explorer
نظارت دقیق بر روند کار ابزارهای کافی و پیشرفته
اسکن بسیار دقیق و نابودسازی انواع تروجان
پشتیبانی کامل

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار