• ۱۴۴ بازدید
  • دی ۲۱, ۱۳۹۸
Spyware Terminator Premium  نرم افزار ضد جاسوسی

Spyware Terminator Premium دانلود نرم افزار امنیتی نرم افزار ضد جاسوسی اسپای وار ترمیناتور در آنی یار. نرم افزار ضد جاسوسی با کارایی موثر برای حذف جاسوس ها است. بیشتر کاربران رایانه از ایستگاههای کاری خود با استفاده از راه حلهای ضد ویروس تمام عیار که همراه با فایروال استفاده می شوند محافظت می کنند. حتی اگر این امر می تواند به اندازه کافی از بدافزارهای گسترده در حال گسترش باشد ، یک لایه امنیتی اضافی که تهدیدات خاص را هدف قرار می دهد ، آسیب نمی بیند و برنامه ای مانند Spyware Terminator می تواند فقط نیاز شما باشد.
این نرم افزار قدرت شناسایی و حذف جاسوس افزارها و نرم افزارهای تبلیغاتی مزاحم را دارد. بزرگترین چیزی که در مورد Spyware Terminator وجود دارد این است که سریع کار می کند و تمام ویژگی هایی را که برای نگه داشتن بدافزارها نیاز دارید ، دارد.
اول از همه ، این ابزار مجهز به محافظت در زمان واقعی است ، به این معنی که کامپیوتر تمام وقت بدون در نظر گرفتن وضعیت اتصال به اینترنت ، در امنیت است. برنامه نظارت بر کل فعالیت های موجود در رایانه و جلوگیری از آلوده شدن دستگاه به پرونده های خطرناک جلوگیری می کند.
در مرحله دوم ، یک گزینه بروزرسانی خودکار وجود دارد که Spyware Terminator را با جدیدترین تعاریف امنیتی به روز می کند ، یک ویژگی کارآمد که به شما در محافظت بهتر از رایانه کمک می کند.
علاوه بر آن ، برنامه چندین حالت اسکن ، تقاضا و اتوماتیک ، یکی برای هر نوع کاربر فراهم می کند. به علاوه ، حالت تقاضا شامل سه گزینه مختلف ، سریع ، کامل و سفارشی است و هر یک از آنها در طی تست های ما بی عیب و نقص کار می کنند.

 

 

قابلیتهای نرم افزار Spyware Terminator Premium 3.0.1.112:

انجام امور بانکی و خریدهای اینترنتی امن
دانلود امن فایل از اینترنت
جلوگیری از نقض امنیت و نفوذ
لذت بردن از بازی های ایمن و بدون وقفه
محافظ موثر رایانه در قابل نرم افزار های جاسوسی
محافظت آنی با قرنطینه امن
نصب آسان و کارایی ساده
اسکن برنامه ریزی شده
جستجوی دستی و اتوماتیک سیستم برای ردیابی جاسوس ها
دریافت به روز رسانی های روزانه در برابر تهدیدات
استفاده از حداقل منابع سیستم

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار