• ۱۹۰ بازدید
  • دی ۲۱, ۱۳۹۸
WinPatrol PLUS – Portable امنیت ویندوز در برابر جاسوسی

WinPatrol PLUS دانلود نرم افزار امنیت ویندوز در برابر جاسوسی وین پاترول پلاس در آنی یار. WinPatrol کمک می کند تا با روشی بسیار ابتکاری با برنامه های راه اندازی مقابله کنید. امروزه کاربران رایانه به آنچه که به نظر می رسد یک تیم کامل از برنامه های امنیتی برای اطمینان از اطلاعات شخصی ، فعالیت های اینترنتی و محتویات هارد دیسک های آنها نیاز دارند ، نیاز دارند. در برخی موارد ، قطعه مفقود شده خاصی از معمای امنیتی وجود دارد که بنام WinPatrol نام دارد.
در نگاه اول ، رابط کاربری زیبایی با هم ریخته است ، اما پس از اینکه به آن عادت کردید ، متوجه می شوید که تمام عملکردها به صورت مرتب در زبانه های خود سازماندهی شده اند ، هر کدام مجموعه خاصی از تنظیمات موجود را دارند. در نتیجه ، هر دو کاربر قدرت و تازه کار می توانند یاد بگیرند که چگونه آن را با سهولت اداره کنند. Winpatrol مانند نگهبانی می باشد که اگر در قسمت هایی که ویروس ها و تروجان ها در آن قسمت ها می توانند فعالیت کنند نگهبانی می دهد و به محض اینکه در آن قسمت ها مثل Startup تغییری حاصل شود یا فایلی اضافه شود به شما اطلاع می دهد و اگر شما آن برنامه یا فایل را نصب نکرده باشید و به این قسمت اضافه شده باشد، می توانید آن را به راحتی غیرفعال یا پاک کنید، به همین راحتی می توانید از ورود worms ،adware keyloggers ،spyware ،cookies ،Trojan به سیستم جلوگیری نمائید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار