• ۱۸۸ بازدید
  • دی ۲۲, ۱۳۹۸
Active KillDisk Ultimate – WinPE پاک سازی همیشگی اطلاعات

Active KillDisk Ultimate دانلود نرم افزار امنیتی پاک سازی همیشگی اطلاعات اکتیو کیل دیسک اولتیمیت در آنی یار. نرم افزار قدرتمندی که کلیه داده ها در درایوهای سخت و فلاپی را از بین می برد. به غیر از هرگونه امکان بازیابی آینده پرونده ها و پوشه های حذف شده. این نرم افزار پاک کن دیسک سخت و پارتیشن است. اگر از FDISK ، برنامه های FORMAT یا فرمان استاندارد سیستم عامل DELETE برای حذف داده استفاده می کنید ، همیشه فرصتی برای بازیابی فایل های حذف شده (با استفاده از پرونده حذف نشده یا برخی از نرم افزارهای بازیابی اطلاعات) و استفاده در برابر خواسته مالک وجود دارد. ما به شما توصیه می کنیم که این ابزار رایگان را برای درایوهای سخت و فلاپی که می خواهید از کسی استفاده کنید ، بازیافت کنید ، استفاده مجدد کنید ، بفروشید یا اهدا کنید. Active KillDisk مطابق با پاکسازی و ضد عفونی کردن وزارت دفاع ایالات متحده از استاندارد DoD 5220.22-M است.
امن ترین روش تخریب داده گاتمان نیز به کار رفته است. شما می توانید مطمئن باشید که پس از پاک کردن با Active KillDisk ، اطلاعات حساس برای همیشه پاک می شوند. این نرم افزار امنیتی برای حذف داده های غیر قابل بازیابی برای هر رایانه ای است که قادر به بوت شدن در حالت DOS از درایو فلاپی است.

Active KillDisk Ultimate 12.0.25 از دسترسی به داده های درایو در سطح فیزیکی از طریق BIOS با دور زدن سازمان ساختار منطقی درایو استفاده می کند ، بنابراین فرقی نمی کند چه سیستم های عامل و چه فایلهای سیستم واقع در دستگاه باشند.

قابلیتهای نرم افزار Active KillDisk Ultimate 12.0.25:

حذف ایمن تمام داده ها از هارد دیسک یا پارتیشن های منطقی
پاکسازی پارتیشن، درایوهای منطقی و فضای دیسک استفاده نشده
پشتیبانی از هارد دیسک های IDE / ATA / SATA / SCSI
پشتیبانی از درایوهای حالت جامد (SSD)
پشتیبانی از درایوهای ثابت، فلاپی ها، درایو های zip و داریو های FlashMedia
پشتیبانی از درایوهای با حجم زیاد (بیشتر از ۱۲۸GB)
امکان بکارگیری از طریق حالت خط فرمان
اجرای عملیات پاکسازی از طریق CD/DVD, USB قابل بوت

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

System Requirements

Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10 (32 & 64-bit)
Windows 2003 / 2008 / 2012 / 2016 Servers
Intel© Pentium+
512MB+ RAM
 

آموزش فعال سازی نرم افزار

نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.
نرم افزار را اجرا کنید.
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار