• ۱۹۶ بازدید
  • دی ۲۲, ۱۳۹۸
Cyrobo Prevent Recovery جلوگیری از بازیابی اطلاعات

Cyrobo Prevent Recovery دانلود نرم افزار امنیتی جلوگیری از بازیابی اطلاعات سایبرو پرونت ریکاوری در آنی یار. از برنامه های کارآمد و گسترده در زمینه جلوگیری از بازیابی فایل ها است. این نرم افزار دارای قدرتمندترین ابزارها ، ویژگی های شگفت انگیز و همچنین تکنیک های استثنایی است که آنرا به عنوان برنامه ای انتخاب کرده است که به منظور ایجاد پرونده ها و پوشه های حذف شده توسط سایر نرم افزارها ، به عنوان گزینه ایده آل انتخاب شده است. این برنامه دستورالعمل های کامل و همچنین یک گام به گام ویز را ارائه می دهد که همه عملکردها را برای انجام آن بسیار آسان کرده است و این برنامه واقعاً مستقیم برای استفاده است.
در واقع ، می توان گفت که Cyrobo Prevent Recovery چندین اسکن را انجام می دهد و تعداد زیادی پاس از تمام فضای دیسک رایگان را اجرا می کند که باعث می شود تمام فضای موجود برای بازیابی فایل هایی که قبلاً حذف شده اند غیرممکن شود. این برنامه اطمینان می دهد که به هیچ یک از پرونده های در حال حاضر صدمه ای وارد نشده است.
زمانی که فایلی را از روی هارد دیسک حذف می‌کنید در واقع آن فایل به طور کامل از بین نرفته و همچنان بر روی هارد سیستم وجود دارد، تنها به صورت حذف شده نشانه گذاری می‌شود و فضای اشغال شده توسط آن فایل به صورت آزا‌د یا «free» نمایش داده می‌شود و تا زمانی که فایل جدیدی بر روی این قسمت از هارد بازنویسی نشود، می‌توانید با نرم‌افزارهای ریکاوری مختلف اطلاعات و داده‌های حذف شده‌ی خود را بازگردانید. بنابراین ممکن است برخی از فایل‌ های پاک شده، بسته به شرایط حتی سال‌ ها بر روی هارد سیستم شما باقی بمانند. پس با اندکی خوش‌ شانسی امکان بازگردانی هر فایلی از نظر تکنیکی امکان پذیر است.

 

 

قابلیتهای نرم افزار Cyrobo Prevent Recovery Pro 4.02:

جلوگیری از امکان بازگردانی فایل‌های حذف شده: همه فایل‌ های حذف شده برای همیشه پاک خواهند شد. حتی فایل‌ هایی که سال‌ ها پیش حذف شدند.
حفاظت فیزیکی: فایل‌ های حذف شده در سطح فیزیکی نابود می‌شوند، بنابراین هیچ ابزار بازگردانی قابلیت بازگردانی آن‌ ها را نخواهد داشت.
استانداردهای نظامی: این قابلیت دارای الگوریتم‌ هایی می‌باشد که از ساده‌ ترین سطح تا پیشرفته‌ ترین آن که توسط سازمان‌ های نظامی مورد استفاده قرار می‌گیرد را شامل می‌شود.
بهبود رابط کاربری: با دسترسی به امکانات اضافی می‌توان ظاهر برنامه را بر اساس سلیقه شخصی تغییر داد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار