• ۱۷۸ بازدید
  • دی ۲۲, ۱۳۹۸
Jetico BCWipe Total WipeOut حذف کامل اطلاعات

Jetico BCWipe Total WipeOut دانلود نرم افزار امنیتی حذف کامل اطلاعات بی سی وایپ توتال وایپ اوت در آنی یار. نام یکی از قدرتمندترین نرم افزار های از بین بردن اطلاعات دیجیتال است. کار با داده های حساس ممکن است باعث شود شما گاه به گاه محتوای را حذف کنید ، اما هنوز هم در مورد آن محتاط باشید ، زیرا ممکن است در دستان اشتباه فرود بیاید. در حالی که چندین روش برای ایمن کردن پرونده های شما در حالی که هیچ اثری از آن باقی مانده است وجود دارد ، اما پاک کردن هنوز هم یکی از راحت ترین روش هاست.
اگر خود را در موقعیت فوق پیدا کردید ، ممکن است تکیه خود را به ابزاری پاک کردن مانند BCWipe Total WipeOut در نظر بگیرید که می تواند به شما در دستیابی سریع به نتایج رضایت بخش کمک کند. این برنامه دو مؤلفه را در اختیار شما قرار می دهد ، یکی از آنها می توانید از دسکتاپ خود را اجرا کنید ، که به شما امکان می دهد یک دیسک قابل بوت یا USB را پیکربندی کنید و بسوزانید ، و دیگری که در واقع ابزار را از رسانه ای که ایجاد کرده اید ، اجرا می کند.
ابزار پیکربندی یک رابط کاربری قدیمی و منسوخ را بسته بندی می کند و به عنوان یک جادوگر پیکربندی سنتی به کار می رود. می توانید بین چندین گزینه مانند اجرای برنامه در حالت تعاملی یکی را انتخاب کنید یا به طور خودکار درایوهای انتخاب شده را قبل از شروع سیستم پاک کنید.
امکان صادرات این ابزار به یک پرونده ISO که می تواند بر روی CD یا DVD سوزانده شود وجود دارد ، اما می توانید برنامه را برای ایجاد یک درایو USB قابل بوت تنظیم کنید.
BCWipe Total WipeOut جزئیات مختلفی در مورد دیسک شما ، مانند نام دستگاه ، ظرفیت ، مدل ، شماره سریال و ویژگی ها را نشان می دهد. در صورت اشتباه بودن هر یک از گزینه های آن ، می توانید به راحتی با فشار دادن “؟” روی صفحه کلید ، اسناد راهنما را مرور کنید.
این برنامه منویی را برای شما فراهم می کند که می توانید با جابجایی یا خاموش کردن مقادیر خاص ، گزینه پاک کردن را انتخاب کرده و گزینه های مختلفی را تنظیم کنید. بعد از تنظیم تمام پارامترها ، می توانید به راحتی با دسترسی به عملکرد مربوطه از منوی Disk ، دیسک خود را پاک کنید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار