• ۱۶۵ بازدید
  • دی ۲۲, ۱۳۹۸
Macrorit Data Wiper All Editions – Portable حذف کامل اطلاعات

Macrorit Data Wiper دانلود نرم افزار امنیتی حذف کامل اطلاعات ماکروریت دیتا وایپر در آنی یار. یک ابزار جامع که در پاک کردن کامل درایوها ، دیسک ها و پارتیشن ها کمک می کند.
Data Wiper داده کاربر پسند است که می تواند مفیدتر از آنچه فکر می کنید باشد این ابزار دارای سه نوع مجوز ، Free ، Pro + و Unlimited می باشد و به این واقعیت افتخار می کند که داده های رسانه های انتخابی غیرقابل بازگشت می شوند.
همچنین می تواند به عنوان یک خردکن پرونده بسیار کارآمد از آن استفاده شود زیرا این امکان را به شما می دهد تا فایل ها را به صورت دقیق اضافه کنید تا مطمئن شوید که آنها به طور دائم از درایو رایانه پاک می شوند. برخی از کاربران حتی ممکن است تمایل داشته باشند که تمام داده ها را از فضای خالی رایانه خود پاک نکنید و یا حتی دیسک های قابل راه اندازی ایجاد کنید ، زیرا این ویژگی ها توسط Macrorit Data Wiper نیز پشتیبانی می شوند.
علاوه بر حالت های تخریب داده شده در بالا ، این ابزار همچنین ویژگی های امنیتی زیادی را ارائه می دهد زیرا به شما امکان می دهد بخش های پاک شده را با صفر ، یک یا صفر و یک پر کنید. در رابطه با تخریب داده ها ، شما دو گزینه اصلی ارائه می دهید: DoD 5220.22-M (۳ پاس) و قدرتمندتر DoD 5220.28-STD (7 پاس).
یکی دیگر از موارد دیگر قطعاً ناشی از این واقعیت است که این برنامه کاملاً کاربر پسند است. فقط یک پنجره اصلی معمولی ، با تمام ویژگی های موجود در صفحه نمایش ، و بخش های دیگر و یا منوهای پنهان نیست.
روی هم رفته ، اگر به دنبال یک برنامه تخریب سریع و کارآمد داده هستید که می تواند به شما کمک کند.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار