• ۱۴۷ بازدید
  • دی ۲۲, ۱۳۹۸
Prevent Restore پاکسازی و حذف دائمی اطلاعات

Prevent Restore دانلود نرم افزار امنیتی پاکسازی و حذف دائمی اطلاعات پرونت رستور در آنی یار. برنامه ای که برای حذف غیرقابل بازیابی پرونده ها و پوشه ها  طراحی شده است.
Prevent Restore تعدادی پاس از فضای دیسک آزاد روی دیسک سخت را اجرا می کند تا از هرگونه بازیابی احتمالی پرونده هایی که قبلاً حذف شده اند جلوگیری شود. پرونده های موجود در این روند آسیب نمی بینند.
برنامه به شما امکان می دهد هرکدام از دیسک هایی را که می خواهید عملیات ضد ریکاوری را انجام دهید انتخاب کنید. جلوگیری از بازیابی دارای دو حالت عملکرد است. حالت “استاندارد” می تواند روزانه انجام شود و برای تکمیل شدن زمان زیادی لازم نیست. این فرآیند همه سوابق مربوط به مکان پرونده های قدیمی را از بین می برد ، اما پرونده ها هنوز توسط برخی از نرم افزارهای پیشرفته مانند آنهایی که متعلق به سازمان های دولتی هستند قابل بازیابی هستند.
حالت “کامل” باعث می شود پرونده های حذف شده از هر نوع برنامه قابل بازیابی نباشند. اگرچه این گزینه کار کاملی را ارائه می دهد ، اما برای استفاده مکرر توصیه نمی شود.همچنین ممکن است سطح امنیتی FAT / NTFS تنظیم شود. انتخاب یکی از سه گزینه ممکن است: نرمال ، طولانی و پارانوئید. هرچه سطح امنیت بالاتر باشد ، زمان بیشتری طول می کشد. علاوه بر این ، محتویات سطل آشغال (Recycle سطل) می تواند به طور دائم حذف شود.
جلوگیری از بازیابی کاربران را قادر می سازد تا روش حذف را انتخاب کنند. به عنوان مثال ، می توان پرونده ها را با فضا ، کاراکترهای تصادفی یا رقم ها جایگزین کرد یا از یکی از دو الگوریتم حذف موجود (پیتر گوتمان یا استاندارد نظامی وزارت دفاع آمریکا) استفاده کرد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار