• ۱۹۲ بازدید
  • دی ۲۲, ۱۳۹۸
Tenorshare Data Wipe – Portable حذف کامل اطلاعات

Tenorshare Data Wipe دانلود نرم افزار امنیتی حذف کامل اطلاعات دیتا وایپ در آنی یار. نرم افزار سبک که به شما امکان می دهد اسناد ، پوشه ها و درایوها را به طور ایمن و دائمی پاک کنید. این برنامه با یک رابط منسوخ و غیرمولد ارائه می شود ، اما همچنین به خوبی سازمان یافته و بصری است ، بنابراین به کلیه کاربران از همه تخصص ها می پردازد. پس از راه اندازی ، شما سه گزینه ارائه می دهید که نماینده عملکردهایی هستند که برنامه می تواند انجام دهد.
صرف نظر از گزینه انتخاب شده ، شما خوشحال خواهید شد که یاد بگیرید که روال مشابه است. بنابراین ، می توانید جلد ، فهرست ها یا پرونده هایی را که می خواهید پاک کنید ، پیش نمایش و انتخاب کنید. باید بدانید که هنگام پاک کردن ، هیچ آسیبی به دیسک سخت یا دستگاه ذخیره سازی شما وارد نمی شود.
لازم به ذکر است که این ابزار با سه ابزار پاک کننده داده برای پرونده های فردی ، پارتیشن ها یا پوشه ها ارائه می شود. در حالی که حذف دائمی یک حجم توصیه می شود وقتی می خواهید یک درایو را بفروشید یا بازیافت کنید ، حذف پرونده می تواند برای مواقعی که مجبور به کار در رایانه شخصی دیگری هستید یا مثلاً در تلاش برای خلاص شدن از عفونت ویروس ، مفید باشد.
باید بدانید که این برنامه با هر دو درایو محلی و خارجی از جمله آنهایی که برای تلفن های هوشمند ، تبلت یا دوربین دیجیتال خود استفاده می کنید ، کار می کند. با توجه به اینکه پس از پاک کردن داده ها در غیرقابل بازگشت ، توصیه می شود از پرونده هایی که بعداً می خواهید به آنها دسترسی داشته باشید ، تهیه کنید.
صرف نظر از اینکه شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که سوابق خصوصی به دست اشتباه ختم نمی شوند یا فقط با پاک کردن بدافزار مداوم سعی در پاک کردن رایانه خود دارید ، شاید Data Wipe بتواند مفید باشد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار