• ۱۵۷ بازدید
  • دی ۲۲, ۱۳۹۸
Wondershare SafeEraser پاکسازی اطلاعات دستگاه اندروید و iOS

Wondershare SafeEraser دانلود نرم افزار امنیتی پاکسازی اطلاعات دستگاه اندروید و iOS واندشیر سیف اریزر در آنی یار. نرم افزاری برای حذف اطلاعات از روی دستگاههای iOS می باشد.
Wondershare SafeEraser با هدف حل یکی از مشکلات کاربران دستگاههای قابل حمل: حذف پرونده دائمی. مسئله این است که وقتی یک پرونده را در دستگاه حذف می کنید ، پیدا کردن آن دشوارتر می شوید زیرا داده های واقعی نگهداری می شوند. متأسفانه ، این مشکل حتی بدتر می شود زیرا برنامه های بسیاری برای کمک به شما در پاک کردن پرونده های غیرقابل استفاده از بهبود در iOS و Android وجود ندارد. و به همین دلیل برنامه ای مانند Wondershare SafeEraser همیشه مفید است.
این برنامه بسیار آسان است و پس از اتصال دستگاه خود از طریق کابل USB ، فقط یک کلیک فاصله دارد. اگر گزینه “Erase All Data” را انتخاب کنید ، تمام اطلاعاتی که در دستگاه ذخیره کرده اید به سادگی ناپدید می شوند. با این وجود ، با کلیک بر روی دکمه “پاک کردن داده های شخصی” ، شما فرصتی خواهید داشت که چه چیزی را نگه دارید. سرانجام ، “پاک کردن داده های حذف شده” می تواند به شما کمک کند پس از پاک کردن پرونده ها از درون سیستم عامل ، از هرگونه اطلاعات باقی مانده خلاص شوید. علاوه بر این ، این ابزار به شما امکان می دهد از عکسهای خود در رایانه شخصی خود تهیه کنید و آنها را از تلفن خود پاک کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار