• ۱۲ بازدید
  • دی ۲۳, ۱۳۹۸
  • دیدگاه‌ها برای آپدیت آفلاین آنتی ویروس AVG بسته هستند
آپدیت آفلاین آنتی ویروس AVG

دنلود آپدیت آفلاین آنتی ویروس AVG ای وی جی در آنی یار. با وجود تهدیدات گسترده ، راه حل هایی وجود دارد که می تواند در مقابله و محافظت از حملات به شما کمک کند. یکی از آنها AVG Free است.
این برنامه می تواند به راحتی در کامپیوتر مورد نظر مستقر شود زیرا هیچ پیکربندی پیچیده ای در طرف شما وجود ندارد. شما فقط باید نصب را راه اندازی کنید و بین حالت های استاندارد یا نصب سفارشی را انتخاب کنید.
در حالی که اولی به طور خودکار اجزای خاصی را نصب می کند و مسیر نصب را با دنبال کردن مقادیر پیش فرض تعریف می کند ، دومی شما را قادر می سازد پارامترهای ذکر شده در بالا را تغییر دهید و برای کاربران با تجربه توصیه می شود.

 

آپدیت آفلاین آنتی ویروس AVG به تاریخ ۲۰۱۹.۰۱.۲۲


در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی  ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار