• ۱۵۱ بازدید
  • دی ۲۳, ۱۳۹۸
آپدیت آفلاین آنتی ویروس F-Secure

دانلود آپدیت آفلاین آنتی ویروس F-Secure اف سکیور در آنی یار. F-Secure Antivirus یک سیستم امنیتی که در از بین بردن ویروس ها ، جاسوس افزارها و سایر عفونت ها از رایانه کمک می کند.
در پنجره اصلی می توانید به وضعیت فعلی ویروس و اسکن نرم افزارهای جاسوسی ، کارهای برنامه ریزی شده و DeepGuard دسترسی داشته باشید ، اما می توانید آمارهای کلی را نیز مشاهده کنید.
اسکن ویروس و جاسوسی را می توان برای اسکن و حذف ویروس ها از ایمیل ، اما همچنین کوکی های را مسدود کرد ، در حالی که می توان DeepGuard را تنظیم کرد که از مانیتور پیشرفته فرایند استفاده کند.
اسکن برنامه ریزی شده می تواند یک بار یا در یک بازه زمانی منظم انجام شود ، حتی بعد از اینکه کامپیوتر در حالت آماده به کار قرار گرفت ، در حالی که می توان اسکن دستی را پیکربندی کرد تا فقط انواع فایلهای شناخته شده (که سریعتر است) را اسکن کند ، درون پرونده های فشرده شده اسکن کند یا از اکتشاف پیشرفته استفاده کند. (که کندتر است)
می توانید اسکن ویروس ها و نرم افزارهای جاسوسی ، اسکن کامل سیستم یا اسکن سفارشی شده را انجام دهید. اسکن کامل سیستم مدت زمان زیادی طول می کشد ، اما آنتی ویروس F-Secure کاملاً کامل است.
علاوه بر این ، می توانید تنظیمات اتصال را تغییر داده ، پرونده یا برنامه ای را که قرنطینه شده است ، بازیابی یا حذف کنید ، و اجازه دهید اگر برنامه F-Secure مسدود شده باشد ، برنامه را شروع کند.

 

آپدیت آفلاین آنتی ویروس F-Secure به تاریخ ۲۰۱۹.۰۶.۰۱

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار