• ۱۱ بازدید
  • دی ۲۳, ۱۳۹۸
  • دیدگاه‌ها برای Kaspersky Updater – Update Utility دانلود آپدیت کسپرسکی بسته هستند
Kaspersky Updater – Update Utility دانلود آپدیت کسپرسکی

Kaspersky Updater  دانلود آپدیت کسپرسکی در آنی یار. یک نرم افزار ساده و مفید که از این طریق طراحی شده و کمک می کند تا در به روز کردن کلیه محصولات کسپرسکی به روز شوید.این ابزار توسط کاربران باتجربه یا بی تجربه قابل دسترسی است ، زیرا به لطف یک رابط کارآمد یا در حالت کنسول با کمک Command Prompt می تواند مانند هر برنامه دیگری مورد استفاده قرار گیرد.اگر تصمیم دارید که به حالت کنسول بروید ، کافیست Command Prompt را باز کنید ، مسیر برنامه را تایپ کنید و Enter را بزنید. از این نقطه به بعد ، باید لیستی از پارامترهای خط فرمان را مشاهده کنید که به شما در انجام کارهای اصلی مانند شروع به روزرسانی واقعی ، فعال کردن حالت خاموش یا ایجاد گزارش کمک می کند.

 

Kaspersky Updater 2.3.2.169 + Update Utility 3.2.0.153 دانلود آپدیت کسپرسکی


در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی  ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار