• ۱۸۵ بازدید
  • دی ۲۴, ۱۳۹۸
Acronis Snap Deploy نصب سریع نرم افزار بر روی چندین سیستم در شبکه

Acronis Snap Deploy دانلود نرم افزار شبکه نصب سریع نرم افزار بر روی چندین سیستم در شبکه آکرونیس اسنپ دپلی درآنی یار. یک تصویر دیسک از یک ماشین را به چندین سیستم  مستقر می کند.
این امر برای نصب سریع فلز برهنه روی سرورها و رایانه های شخصی ایده آل است. این یک تصویر دیسک دقیق از پیکربندی استاندارد شما انتخاب می کند ، از جمله سیستم عامل ، داده های پیکربندی داده ها و همه برنامه ها. سپس آن تصویر را به طور همزمان در چندین سیستم مستقر کرده و آن را برای نصب سریع فلز لخت بر روی سرورها و رایانه های شخصی ایده آل می کند.

با Acronis Snap Deploy  می توانید رایانه های شخصی و سرورهای جدید را با تنظیمات استاندارد به سرعت تنظیم کنید. رایانه های شخصی و سرورها را با استفاده مجدد از یک تصویر اصلی به راحتی به حالت دلخواه برگردانید.
طراحی مجدد دستی یا برنامه ریزی مجدد دستگاه ها در شرکت های بزرگ ، یک موسسه آموزشی ، مراکز آموزشی یا یک سازمان دولتی انجام دهید.
این نرم افزار توسط Acronis AnyData Engine ساخته شده است و از فناوری پیشرفته عکس فوری پیشرفته برای دیدن چندین دستگاه – هم در محل و هم در خارج از سایت – در چند مرحله سریع استفاده می کند. اکنون می توانید همه لپ تاپ ها ، دسک تاپ ها و سرورهای خود را به سرعت و به راحتی و در عین حال کاهش قابل توجهی کاهش دهید.

با استفاده از برنامه Acronis Snap Deploy می توان یک فایل image را بر روی سیستم های ویندوزی اعمال کرد که نیاز به بوت دستی برای هر سیستم را از بین می برد. همچنین امکان مدیریت پیکربندی دستگاه ها (شامل نام دستگاه ، آدرس IP و دیگر تنظیمات) نیز وجو دارد. یکی دیگر از ویژگی های برنامه Acronis Snap Deploy ، حفاظت از تنظیمات ویندوز بعد از تکمیل نصب برنامه ها می باشد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار