• ۲۷۳ بازدید
  • دی ۲۴, ۱۳۹۸
GlassWire Elite مانیتورینگ و کنترل فعالیت در شبکه‌

GlassWire Elite دانلود نرم افزار اینترنت مانیتورینگ و کنترل فعالیت در شبکه‌ گلس وایر در آنی یار. برنامه اطلاعات هر فرآیندی که در حال حاضر از اینترنت استفاده می کند ، شناسایی و نمایش دهد.
بسیاری از ما همیشه نمی دانیم که کدام فرایندها و خدمات موجود در سیستم برای ارسال اطلاعات به اینترنت متصل هستند. این بدان معنی است که از رایانه شما محافظت نمی شود. این ابزار ، به اصطلاح ، در هنگام اتصال به اینترنت ، به صورت شبانه روزی محافظت می کند ، با نظارت بر ترافیک ورودی و ورودی ، می توانید GlassWire را در زیر بارگیری کنید.  ، به علاوه می توانید آدرس IP هر اتصال را مشاهده کنید. برای سهولت در ارجاع ، توسعه دهندگان اطلاعات را در قالب یک نمودار ارائه می دهند که پس از چند ثانیه به روز می شود. بعلاوه ، یک سرویس اعلان وجود دارد که هنگام یافتن اتصال جدید ، به شما هشدار می دهد. دانلود GlassWire Elite 2.1.167 فایروال دارد که شما را از اتصالات ناخواسته محافظت می کند ، به علاوه می تواند دسترسی به شبکه توسط نرم افزار مورد نیاز شما را مسدود کند. به این ترتیب ، می توانید برنامه هایی را که نمی خواهید به شبکه دسترسی پیدا کنید ، به راحتی علامت بزنید. به طور کلی ، من برنامه ، رابط کاربری خوب ، گرافیک مناسب ، آسان برای استفاده را دوست داشتم.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار