• ۱۶۰ بازدید
  • دی ۲۴, ۱۳۹۸
LizardSystems LanSend پیام رسان درون شبکه

LizardSystems LanSend دانلود نرم افزار شبکه پیام رسان درون شبکه لیزارد سیستم در آنی یار. LanSend یک ابزار ساده و مفید و کاربردی برای ارسال پیام از طریق شبکه است.
LanSend به شما امکان می دهد تا به سرعت همزمان چندین دستگاه از راه دور را در شبکه خود بفرستید. پیام ها را می توان برای کلیه کاربران رایانه فعال از راه دور که به صورت محلی و از راه دور متصل هستند (جلسه ترمینال) ارسال کرد. LanSend برای ارسال پیام به رایانه های از راه دور ساخته شده است ، در نتیجه جایگزین فرمان ‘net send’ و msg.exe می شود. هیچ نرم افزار اضافی در رایانه های گیرنده مورد نیاز نیست. LanSend از خدمات مسنجر برای ارسال پیام استفاده نمی کند. قالب های پیام گنجانده شده است و به شما امکان می دهد سریع پیام ها را تهیه و ارسال کنید.
LizardSystems LanSend یک نرم افزار رایگان از زیر مجموعه نظارت شبکه ، بخشی از دسته شبکه و اینترنت است. این برنامه در حال حاضر به زبان انگلیسی در دسترس است و آخرین بار در تاریخ ۲۰۱۷-۰۴-۲۲ به روز شد. این برنامه را می توان در WinXP ، WinVista ، WinVista x64 ، Win7 x32 ، Win2000 ، Windows2000 ، Windows2003 ، WinServer ، Windows Vista Ultimate x64 ، Windows Vista Business x64 نصب کرد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار