• ۱۴ بازدید
  • دی ۲۴, ۱۳۹۸
  • دیدگاه‌ها برای LizardSystems Wi-Fi Scanner – Portable جستجو شبکه وای فای بسته هستند
LizardSystems Wi-Fi Scanner – Portable جستجو شبکه وای فای

LizardSystems Wi-Fi Scanner دانلود نرم افزار اینترنت جستجو شبکه وای فای لیزارد سیستم وای فای در آنی یار. امکان می دهد شبکه های بی سیم قابل مشاهده و اطلاعات مربوطه را به راحتی پیدا کنید.
این ابزار نام شبکه (SSID) ، قدرت سیگنال (RSSI) و کیفیت ، آدرس MAC (BSSID) ، کانال ، حداکثر و سرعت قابل دستیابی داده ها ، امنیت و موارد دیگر را بدست می آورد.اسکنر Wi-Fi برای کاربرانی که دسترسی به نقاط عادی دارند که نیاز به پیدا کردن توزیع قدرت سیگنال برای شبکه بی سیم خود در خانه دارند ، مفید هستند یا موقعیتی را برای دسترسی به آنها برای کیفیت مطلوب سیگنال انتخاب می کنند.با استفاده از اسکنر Wi-Fi ، می توانید میزان تخصیص شبکه های بی سیم را به صورت کانال ارزیابی کرده و کمترین پهنای باند را برای نقطه دسترسی خود انتخاب کنید ، به آنها امکان می دهد سرعت اتصال خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهند.علاوه بر این ، Wi-Fi Scanner ابزاری ضروری برای مدیران شبکه های شرکتی در انجام کارهایی مانند تنظیمات ، برنامه ریزی و نظارت بر پارامترهای امنیتی در شبکه های بی سیم تجاری است.

با استفاده از نرم‌افزار Wi-Fi Scanner می‌توان تعداد کانال‌های خلوت بر رو شبکه بی‌سیم را مشخص کرد و خلوت‌ترین آن را برای دریافت پهنای باند بیشتر و به طبع سرعت اینترنت بیشتر انتخاب کرد. بعلاوه نرم‌افزار Wi-Fi Scanner ابزاری ضروری برای مدیران شبکه جهت انجام کارهایی چون اعمال تنظیمات، برنامه‌ریزی و نظارت بر پارامترهای امنیتی جهت کسب و کارشان در شبکه‌های بی‌سیم محسوب می‌شود.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی  ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار