• ۲۲ بازدید
  • دی ۲۴, ۱۳۹۸
  • دیدگاه‌ها برای MobaXterm کنترل و مدیریت کامپیوتر از راه دور بسته هستند
MobaXterm کنترل و مدیریت کامپیوتر از راه دور

MobaXterm دانلود نرم افزار شبکه کنترل و مدیریت کامپیوتر از راه دور موباکسترم در آنی یار. نرم افزاری که برای کاربران پیشرفته و مدیران سیستم برای انجام هرگونه کار از راه دور مناسب است.
اگر شما فقط چنین کاربر هستید ، توصیه می کنم MobaXterm Professional را از وب سایت ما به صورت رایگان بارگیری کنید.
احتمالاً می دانید مدیریت و مدیریت چندین رایانه که به یک شبکه اشتراکی متصل هستند یک فرآیند ساده نیست و اغلب شامل انجام کارهای پیچیده است. بنابراین ، مدیران و متخصصان کاملاً رایانه از نرم افزارهای متفاوتی برای انجام این کارها استفاده می کنند ، هرچه وظایف بیشتری برای انجام کار نیاز داشته باشید ، برنامه های بیشتری نیز ممکن است لازم داشته باشید ، این همیشه راحت نیست.


در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی  ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار