• ۱۵۷ بازدید
  • دی ۲۴, ۱۳۹۸
NetSpot Unlimited Enterprise مشاهده و مدیریت شبکه بیسیم

NetSpot Unlimited Enterprise دانلود نرم افزار شبکه مشاهده و مدیریت شبکه بیسیم نت اسپات در آنی یار. تنها برنامه حرفه ای برای سروی سایت های بی سیم ، آنالیز وای فای است.
دیگر نیازی به متخصص شبکه برای بهبود وضعیت وای فای خانه یا محل کار خود ندارید! تمام آنچه شما نیاز دارید MacBook شما دارای Mac OS X 10.10+ یا هر لپ تاپی با ویندوز ۷/۸/۱۰ در صفحه و NetSpot است که بیش از هر شبکه ۸۰۲.۱۱ کار می کند.
از NetSpot برای تجسم ، مدیریت ، عیب یابی ، حسابرسی ، برنامه ریزی و استقرار شبکه های بی سیم خود استفاده کنید.
هنگام کار بر روی شبکه Wi-Fi که پوشش بهینه را ارائه می دهد ، به یک تحقیق جامع و درک رفتار فرکانس رادیویی در محل نیاز خواهید داشت. روش مؤثر برای به دست آوردن این اطلاعات بررسی سایت بی سیم است. مناطقی از تداخل کانال و مناطق مرده را فاش می کند و به شما کمک می کند تا شبکه ای محکم بسازید.

هدف اصلی بررسی سایت WIFI تعیین امکان اجرای شبکه بی سیم در یک منطقه خاص و یافتن بهترین نقاط برای نقاط دسترسی و سایر تجهیزات مانند کابل ها و آنتن ها است. با کمک بررسی سایت می دانید که چه نوع تجهیزات برای به دست آوردن و نصب آن در کجا قرار دارد.

بررسی سایت بی سیم نیز بخش مهمی از آنالیز امنیتی wifi است. NetSpot یک یاور عالی برای متخصصان امنیت شبکه در مکان یابی و از بین بردن نقاط دسترسی سرکش ، کشف ایستگاه های کاری غیر مجاز ، جلوگیری از تداخل کانال های متقابل و خلاص شدن از هشدارهای نفوذ مثبت کاذب است. همچنین با NetSpot می توانید تنظیمات امنیتی (Open، WEP، WPA / WPA2 Personal / Enterprise) ، SSID های غیر پخش شده و قدرت سیگنال WiFi را بررسی کنید. با تمام این کارها به خوبی انجام شده است ، سیگنال بی سیم احتمال کمتری در بیرون از آن ریخته می شود ، جایی که یک راننده جنگ می تواند دست خود را بر روی آن بگیرد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار