• ۱۸۷ بازدید
  • دی ۲۴, ۱۳۹۸
PDQ Deploy Enterprise مدیریت نصب و بروزسانی سیستم تحت شبکه

PDQ Deploy Enterprise دانلود نرم افزار شبکه مدیریت نصب و بروزرسانی سیستم تحت شبکه پی دی کیو دپلی در آنی یار. برای برنامه های نرم افزاری که برای نگه داشتن دسکتاپ ویندوز به روز شده است.
PDQ Deploy Enterprise نسخه کامل راه‌اندازی شده ، نسخه سازمانی مشاغل از این سیستم است که به کاربران امکان می دهد از راه دور متنوع متنوعی از به روزرسانی ها را مستقر کنند ، علاوه بر این ، بسته های مختلفی را روی سیستمهای رایانه های مختلف و بدون دردسر یا زحمت کامل تنظیم کند. اگر چندین ایستگاه کاری متصل به انجمن مساوی یا یک دامنه فهرست داغ را کنترل کرده باشید ، به احتمال زیاد می دانید که این یک وظیفه پاک نیست و با توجه به اینکه سیستم های رایانه ای خود را با سرپرست سیستم به روز می کنید ،

PDQ Deploy Enterprise اکنون با برنامه نرم افزاری و به روزرسانی های دستگاهی که تنظیم کرده اید ، انجام این کار ساده نیست. برای اینکه بتوانید آن را به همان اندازه عملی تمیز کنید و شیوه مورد علاقه را کاهش دهید ، ممکن است یک نرم افزار مهمانی ۱/۳-تولد وجود داشته باشد ، درست در اینجا خیلی ساده جلوی شما قرار دارد. PDQ Deploy Enterprise به یکباره قادر به نوشتن هستم ، برای کاربر بی تجربه ، درک آن دشوار است ، با این حال ، من امیدوارم که اگر سوالی در مورد مدیران دستگاه باشد ، در آنها وجود دارد ، این مسئله باعث نمی شود که مسائل مطرح شود. . یک برنامه ریز داخلی فوق العاده وجود دارد که در یک زمان معین می توانید بارگیری ها و به روزرسانی های مهم را در یک ایستگاه انتخابی انجام دهید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار