• ۱۸۱ بازدید
  • دی ۲۴, ۱۳۹۸
SystemTools Hyena مدیریت شبکه

SystemTools Hyena دانلود نرم افزار اینترنت مدیریت شبکه سیستم تولز هینا در آنی یار. Hyena Systemtools یک راه حل کامل برای مدیریت و مدیریت سیستم شبکه های ویندوز است.
همچنین از سیستم هایی مانند ویندوز سرور ۲۰۰۸ ، ویندوز ۷ ، ویندوز ۸.۱ ، ویندوز ۱۰ نیز در نسخه ۶۴ بیتی پشتیبانی می کند.
نرم افزار Hyena Systemtools برای ویندوز برای مدیران سیستم و کارمندان پشتیبانی یک رابط واحد فراهم می کند ، که برای استفاده در شرکت ها آماده شده است ، که تقریباً با همه جنبه های شبکه های مبتنی بر NT تا ویندوز ۱۰ قابل مدیریت است.
این نرم افزار بسیاری از عملکردهای ابزارهای سرور ویندوز را ترکیب کرده و در عین حال دارای خصوصیات و عملکردهای منحصر به فرد و کارآمد نیز هست.

Hyena Systemtools در درجه اول با سرپرستان و کارمندان پشتیبانی انجام می شود که شبکه های ویندوز را از ویندوز ۲۰۰۰ تا ویندوز ۱۰ و ویندوز سرور مدیریت می کنند. علاوه بر دسترسی به همه جنبه های Active Directory ، می توانید به بسیاری از نمایش داده های WMI نیز دسترسی پیدا کرده و از وضعیت مشتری در مورد اطلاعات مطلع شوید. مدیریت Microsoft Exchange نیز پشتیبانی می شود و مشتریانی که در این شبکه هستند نیز می توانند از راه دور از طریق VNC یا RDP قابل دسترسی باشند. نرم افزار ابزار Hyena system for management system windows.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار