• ۱۷۱ بازدید
  • دی ۲۵, ۱۳۹۸
Advanced IP Scanner اسکن IP در شبکه

Advanced IP Scanner دانلود نرمافزار اینترنت اسکن IP در شبکه ادوندس ای پی اسکنر در آنی یار.  رایانه های موجود در شبکه را پیدا کرده و اسکن می کند و دسترسی به منابع مختلف را فراهم می کند.
با استفاده از اسکنر IP پیشرفته IP ، می توانید تمام آدرس های IP را در شبکه محلی خود اسکن کنید. ویژگی خاموش کردن رایانه از راه دور به شما امکان می دهد تا دستگاه از راه دور یا گروهی از دستگاه های دارای Windows را خاموش کنید. اگر کارتهای شبکه آنها از قابلیت Wake-On-LAN پشتیبانی می کنند ، می توانید با استفاده از Advanced IP Scanner از راه دور بیدار شوید.

پیشرفته IP Scanner و نرم افزار کنترل از راه دور Radmin کاملاً یکپارچه هستند. اسکنر IP به شما امکان می دهد تا شبکه خود را اسکن کنید ، تمام رایانه هایی که Radmin Server را اجرا می کنند را پیدا کنید و با یک کلیک به هر یک از آنها وصل شوید. Radmin Viewer رایگان برای دسترسی به یک دستگاه از راه دور که Radmin Server را اجرا می کند ، باید بر روی رایانه شخصی شما نصب شود. با استفاده از Radmin ، می توانید به کامپیوترهای راه دور در حالتهای Full Control ، File File و Telnet دسترسی پیدا کنید.
برای انجام عملیات دسته ای ساده تر در زیر مجموعه رایانه ها ، می توانید ماشین ها را به لیست موارد دلخواه اضافه کنید. اسکنر پیشرفته IP به طور خودکار لیست را در هنگام راه اندازی بارگیری می کند. شما می توانید کل شبکه یا فقط رایانه های موجود در لیست موارد دلخواه را اسکن کنید. همچنین می توانید لیست دلخواه خود را برای اهداف اسکن و سایر عملیات ذخیره کنید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار