• ۱۵۶ بازدید
  • دی ۲۵, ۱۳۹۸
DameWare Remote Support مدیریت کامپیوترهای شبکه

DameWare Remote Support دانلود نرم افزار اینترنت مدیریت کامپیوترهای شبکه دام وار ریموت در آنی یار. نرم افزاری برای مدیران شبکه که به دسترسی از راه دور به دیگر رایانه ها نیاز دارند است.
این بسته شامل ابزارهای مختلفی است که به شما در بهبود عملکرد فعالیتهای روزانه شما کمک می کند. نرم افزار Remote Support یک مجموعه پرچمدار است که به شما امکان می دهد بسیاری از کارهای مدیریت شبکه را انجام دهید. این نرم افزار برای دسترسی به پارامترهای دسکتاپ یا لپ تاپ از راه دور از یک رابط کاربری طراحی شده است تا بتواند پشتیبانی موثری از کاربران داشته باشد. این ابزار دستگاه های نصب شده یا برنامه های در حال اجرا ، سرویس راه اندازی را نشان می دهد و می تواند فرایندها را خاتمه داده و رایانه خود را از راه دور خاموش کند. همچنین به ابزارهایی برای تهیه نسخه پشتیبان یا مدیریت پوشه اشتراکی دسترسی دارید.

همچنین نرم افزار DameWare Remote Support مجهز به RDP، MRC یا VNC می‌باشد. با استفاده از DameWare Central Server به هر کاربری در هر جای دنیا می‌توانید پشتیبانی فنی ارائه دهید. همچنین با استفاده از نسخه موبایلی این نرم‌افزار بر روی گوشی های هوشمند و تبلت های اندرویدی یا iOS نیز می‌توان کار پشتیبانی را انجام داد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار