• ۱۶۶ بازدید
  • دی ۲۵, ۱۳۹۸
Nmap Security Scanner نرم افزار مدیریت و امنیت شبکه

Nmap Security Scanner دانلود نرم افزار اینترنت نرم افزار مدیریت و امنیت شبکه نامپ سکیوریتی اسکنر در آنی یار. Nmap یک ابزار مفید برای اکتشاف شبکه یا ممیزی امنیتی است.
بسیاری از سیستم ها و سرپرستان شبکه همچنین این کار را برای کارهایی مانند موجودی شبکه ، مدیریت برنامه های ارتقاء خدمات و نظارت بر زمان و زمان سرویس دهنده مفید می دانند. Nmap از بسته های IP خام به روش های جدید برای تعیین چه میزبان هایی در شبکه ، چه خدماتی (نام برنامه و نسخه) آن میزبان ها ارائه می دهد ، چه سیستم عامل (و نسخه های سیستم عامل) آنها را اجرا می کند ، چه نوع فیلترهای بسته / فایروال را استفاده می کند. در حال استفاده هستند ، و ده ها ویژگی دیگر. این اسکنر برای اسکن سریع شبکه های بزرگ طراحی شده است ، اما در برابر میزبان های مجرد خوب عمل می کند.
Nmap روی تمام سیستم عامل های رایانه ای اصلی اجرا می شود ، و بسته های باینری رسمی برای لینوکس ، ویندوز و Mac OS X در دسترس هستند. علاوه بر اجرای خط فرمان کلاسیک Nmap ، مجموعه Nmap شامل یک رابط کاربری گرافیکی پیشرفته و نمایشگر نتایج (Zenmap) ، انتقال داده ، تغییر مسیر و اشکال زدایی انعطاف پذیر (Ncat) ، ابزاری برای مقایسه نتایج اسکن (Ndiff) ، و یک ابزار تولید و تجزیه و تحلیل تولید بسته (Nping).

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار