• ۱۷۵ بازدید
  • دی ۲۵, ۱۳۹۸
Wake On LAN مدیریت کامپیوتر های تحت شبکه

Wake On LAN دانلود نرم افزار اینترنت مدیریت کامپیوتر های تحت شبکه ویک آن لن در آنی یار. نرم افزاری که کامپیوتر متصل به شبکه محلی را از طریق کابل یا Wi-Fi راه اندازی می کند.
برخلاف دیگر ابزارهای مشابه ، Wake On LAN شامل یک رابط گرافیکی است که روشن کردن رایانه ها پیچیده تر از استفاده از اسکریپت های خط فرمان یا نیاز به ورود به روتر شما برای انجام کار است.
یکی از ویژگیهای مفید این ابزار Wake On LAN این است که شبکه محلی شما را برای سیستم های متصل اسکن می کند و از این طریق از لزوم وارد کردن آدرس های IP محلی یا MAC جلوگیری می کند. همچنین دارای یک زمان است که می تواند تنظیم شود که سیستم های بیدار شدن در زمان های معینی را انجام دهند.

امکانات دیگری که این نرم افزار به شما میدهد شامل انتقال تنظیمات برای مصارف بیشتر، آندو و ریدو کردن، تنظیم برنامه برای اجرای همزمان با شروع ویندوز، فعال کردن زنگ اعلان توجه برای وصل یا قطع شدن یک کاربر از شبکه، میباشد. Wake on LAN با چند زبان مختلف کار میکند، دارای سرعت عمل خوبی است، و حجم کمی از CPU و RAM را اشغال میکند، پس روی بازدهی کلی کامپیوتر تأثیر منفی نخواهد داشت. از آنجایی که میتوان آنرا کوچک نمود و در نوار کار پایین صفحه قرار داد، پس برای فعالیت های معمول کاربران نیز مشکلی ایجاد نخواهد کرد. ما در بررسی های خود با هیچ پی آمد نامطلوبی مواجه نشدیم، این برنامه هنگ نمیکند، شکسته نمیشود، و error نمیگیرد. بطور کلی، زمانی که این برنامه سیگنال wake on LAN را به یک یا چند میزبان میفرستد، شما کل کار را انجام شده تلقی کنید.

در پایان ، Wake On LAN ابزاری بسیار مفید و بدون استفاده است که استفاده از Wake-On-LAN را ساده می کند.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار