• ۱۷۱ بازدید
  • دی ۲۶, ۱۳۹۸
Hardware Inspector مدیریت و نظارت بر سخت افزار شبکه

Hardware Inspector دانلود ابزار مدیریت و نظارت بر سخت افزار شبکه هاردوار اینسپکتور در آنی یار. Hardware Inspector ابزاری ضروری برای مدیریت دارایی فناوری اطلاعات است.
این نرم افزار دارای لیست گسترده ای از ویژگی های بسیار مفید برای مدیران شبکه ، مدیران بخش فناوری اطلاعات و سایر متخصصان است. برنامه ریزی ، موجودی ، ممیزی ، انتقال دارایی ، بازنشستگی ، گزارش ها ، تاریخچه کلیه مشخصات موجود با بازرس سخت افزار را پوشش نمی دهد.
بسیار قابل تنظیم و کاربر پسند ، هر دارایی را از خرید تا بازنشستگی ردیابی می کند و گزارش های مفیدی را در مورد کلیه جنبه های مدیریت سخت افزار و نرم افزار قابل تصور ارائه می دهد. بازرس سخت افزار برای پیگیری تاریخچه هر دارایی بی نظیر است.
بازرس سخت افزار راه حل هایی را برای کارهای اتوماسیون موجودی سخت افزار و تجهیزات ارائه می دهد. قابلیت ذخیره کل نقل و انتقالات سخت افزاری و تاریخچه نگهداری را دارد. کنترل موجودی ، رایانه ها و سخت افزارها را از سرقت و جابجایی محافظت می کند.

 

 

قابلیتهای نرم افزار Hardware Inspector 7.0.2:

بررسی سیستم و عیب یابی های احتمالی
بررسی connection های شبکه
قابلیت انجام تنظیمات مختلف شبکه و ذخیره سازی تنظیمات
تعیین سطح دسترسی ها و قابلیت تغییر آن ها
قابلیت دسترسی به یک پایگاه داده توسط دیگر اعضا

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار