• ۱۶۷ بازدید
  • دی ۲۶, ۱۳۹۸
Maxidix Wifi Suite – Portable مدیریت شبکه بی سیم Wifi

Maxidix Wifi Suite – Portable دانلود ابزار مدیریت شبکه بی سیم Wifi ماکسی دیکس وای فای سویت در آنی یار. مدیریت Wi-Fi که امکان می دهد سرعت ، مدیریت و … اینترنت را سریعتر مدیریت کنید.
این برنامه کلیه ابزارهای لازم برای تبدیل رایانه خود را به یک نقطه داغ واقعی در اختیار شما قرار می دهد. می توانید اینترنت را از طریق شبکه های تلفن همراه ، LAN یا حتی شبکه WI-FI به اشتراک بگذارید. علاوه بر این ، این امکان را به شما می دهد تا کاملاً روی اتصالات Wi-Fi و همچنین به دست آوردن تمام اطلاعات در مورد شبکه های Wi-Fi مانند اطلاعات شبکه ، پروفایل های IP و آمار دسترسی داشته باشید.
Maxidix Wifi Suite یک راه حل نرم افزاری عملی برای به اشتراک گذاری شبکه های اینترنتی است و کامپیوتر شما را به کانون تبدیل کند. با استفاده از این نرم افزار می توانید به صورت ساده اتصالات خودکار را به شبکه های ad-hoc یا نقاط دسترسی بی سیم (WAC) تنظیم کنید. گرافیک کلی استفاده از ترافیک ، از جمله اطلاعات دقیق درباره هر فرایندی که از اتصال آنلاین استفاده می کند ، به شما می دهد.

 

اتصال خودکار به شبکه های Ad Hoc :
از آنجا که از اشکالات ویندوز ویستا میتوان به غیر ممکن بودن اتصال به شبکه های ad hoc اشاره کرد ، این نرم افزار با اتصال خودکار خود به شبکه ad hoc نیاز شما به Wireless Access Point یا همان (WAP) را حذف مینماید .

دقت بالا در اطلاعات :
Wifi Suite تمامی اطلاعات موجود از قبیل کیفیت سیگنال Wi-Fi ، شبکه یا پروفایل های شبکه را در اختیارتان قرار میدهد .

وارد و خارج کردن پروفایل های شبکه :
به کمک Maxidix Wifi Suite شما قادر هستید یک پروفابل را در شبکه ذخیره نمایید تا در زمان نیاز از آن استفاده کنید . برای مثال شما میتوانید از سیستم خود بک آپ بگیرید یا ویندوز خود را مجددا نصب کنید سپس از شبکه های راه اندازی شده قبلی خود استفاده نمایید .

اتصال سریع :
زمانی که ویندوز میخواهد به یک شبکه بیسیم متصل شود حداقل دو بار اطلاعات اتصال را به روز مینماید .
یک بار قبل از احراز هویت و پس از آن بعد از هر تلاش برای ایجاد اتصال . این رفتار به این معنیست که زمان اتصال شما به شبکه افزایش پیدا میکند. برای سرعت بخشیدن به فرایند ارتباط ، Maxidix Wifi Suite با استفاده از یک الگوریتم دیگر به این معنی که تنها با یک اسکن همه اطلاعات مورد نیاز برای اتصال را جمع آوری کرده و با این کار سرعت اتصال را تا ۶ برابر افزایش میدهد .

آمار شبکه :
نظارت بر فعالیت های شبکه و اتصالات شبکه این امکان را به شما میدهد تا از ترافیک شبکه اطلاعات دقیقی به دست بیاورید .

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار