• ۱۵۹ بازدید
  • دی ۲۶, ۱۳۹۸
Total Network Inventory مدیریت شبکه

Total Network Inventory دانلود ابزار مدیریت شبکه توتال نتورک اینونتوری در آنی یار. شبکه را اسکن و کلیه سرورها ، ایستگاه های کاری را پرس و جو و اطلاعات مهم درباره هر قطعه سخت افزاری را ضبط می کند.
موجودی کامل ، بدون دردسر و بدون دردسر ایجاد کنید. سازنده موجودی شبکه قادر به پرس و جو از تمام دستگاه های شبکه است ، مهم نیست که شبکه شما چقدر بزرگ یا متنوع باشد! آیا می دانید تعداد ایستگاه های کاری که هنوز ویندوز ۹۵ را اجرا می کنند یا جدیدترین نسخه ها را از دست داده اید؟ موجودی Total Network اطلاعات ضروری را در مورد هر رایانه موجود در شبکه شما در زمان واقعی از جمله اطلاعات مربوط به کلیه بسته های خدمات و فایرفاکس های اعمال شده بدست می آورد. سازنده موجودی شبکه اطلاعات را ذخیره و سازماندهی می کند و فقط با چند کلیک گزارش جامعی را در مورد یک موضوع انتخاب شده ارائه می دهد. با موجودی Total Network ، تمام اطلاعات مربوط به تجهیزات شبکه شما درست در نوک انگشتان شماست! بودجه ای برای صرف هزینه های ارتقاء سخت افزار دارید؟ با وجود موجودی Total Network ، می توان قدیمی ترین رایانه های موجود در شبکه را تشخیص داد. فقط موجودی Total Network را اجرا کنید ، بگذارید شبکه شما را اسکن کند ، و کلیک کنید تا یک گزارش جامع موجودی شبکه را تهیه کنید که در آن تجهیزات مربوط به تجهیزات مورد استفاده در هر رایانه در LAN را گزارش می دهد. یک بار دیگر کلیک کنید ، و می بینید قدیمی ترین رایانه های شخصی در بالای لیست ظاهر می شوند. این خیلی ساده است! Total Inventory Network می تواند کل شبکه شما را از راه دور اسکن کند ، بدون اینکه مجبور شوید صندلی را رها کنید یا هر رایانه ای را روی رایانه های شخصی اسکن کنید. استفاده از موجودی Total Network بی خطر و ایمن است. هیچ داده ای از شرکت های بزرگ خارج نمی شود. با تشکر از جادوگران اسکن مرحله به مرحله ، اسکن کل LAN خود برای تهیه موجودی شبکه به راحتی با کلیک بر روی “بعدی” امکان پذیر است. گزارش های تفصیلی آسان برای ایجاد و نفس خواندن است ، و اطلاعات مهمی درباره موجودی شبکه شما ارائه می دهد که به روش ساده ارائه می شود.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار