• ۱۴۴ بازدید
  • دی ۲۷, ۱۳۹۸
dot11Expert Pro بررسی ، عیب یابی و مدیریت شبکه وای فای

dot11Expert دانلود نرم افزار اینترنت بررسی ، عیب یابی و مدیریت شبکه وای فای دات۱۱اکسپرت در آنی یار. ابزاری که جزئیات در مورد آداپتورهای شبکه بی سیم و شبکه های محلی را نشان می دهد.
با راه اندازی برنامه ، سه صفحه نمایش با جزئیات مربوط به آداپتورهای بی سیم خود (نام ، حالت ، ۸۰۲.۱۱ نوع پشتیبانی شده) ، شبکه های شناسایی شده (SSID ، کیفیت سیگنال ، تأیید اعتبار ، رمزنگاری) و نقاط دسترسی (آدرس MAC ، SSID ، کانال ، RSSI) نمایش داده می شود.
یک نمودار جداگانه قدرت سیگنال همه شبکه های محلی را با گذشت زمان ترسیم می کند. این یک ایده آشنا است ، اما در اینجا چندان مفید نیست زیرا هیچ چیز برای نشان دادن اینکه اثری از نمودار نشانگر کدام شبکه است.با کلیک بر روی هر آداپتور ، شبکه یا نقطه دسترسی ، یک گفتگوی بیشتر با آمار و جزئیات اضافی نمایش می دهد. گفتگوی آداپتور آمار لایه های MAC و Phy را شامل شمارش قاب های منتقل شده / دریافت شده ، شمارش مجدد و داده های چند مرحله ای را نشان می دهد.گفتگوی شبکه SSID شبکه ، نوع ، کیفیت سیگنال و موارد دیگر را به شما می دهد. گفتگوی Access Point آدرس MAC ، PHY ID ، نوع ، RSSI ، کیفیت لینک ، کانال ، فرکانس و موارد دیگر را نشان می دهد.
شما واقعاً نمی توانید با این اطلاعات کاری انجام دهید – هیچ گزینه “ذخیره در پرونده” ، حتی “کپی بر روی کلیپ بورد” نیز وجود ندارد – اما یک سیاهه وجود دارد که شبکه را در آنجا پیدا می کند.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار