• ۱۳۵ بازدید
  • دی ۲۷, ۱۳۹۸
EMCO Network Inventory Enterprise مدیریت شبکه

EMCO Network Inventory Enterprise دانلود نرم افزار اینترنت مدیریت شبکه امکو نتورک اینونتوری در آنی یار. اطلاعات به روز را که در رایانه های شبکه کار می کند ، به روز کنید.
این ابزار به شما امکان می دهد تا در مورد سوالات مربوط به دارایی های موجودی سخت افزار و نرم افزار خود پاسخی سریع و دقیق بدهید.
این نرم افزار قادر است رایانه های شخصی از راه دور واقع در دامنه ها و گروه های کاری را در یک شبکه محلی اسکن کند تا اطلاعات موجودی سخت افزار و نرم افزار خود را در یک پایگاه داده متمرکز استخراج کند. استخراج اطلاعات موجودی از راه دور و بدون نصب هیچ گونه ماژول مشتری روی رایانه های شخصی از راه دور انجام می شود.
اطلاعات سخت افزاری استخراج شده خلاصه ای درباره پردازنده ها ، مادربردها ، حافظه و سایر دستگاه های نصب شده در هر رایانه را در اختیار شما قرار می دهد. می توانید جزئیات مربوط به کلیه سخت افزارهای نصب شده بر روی رایانه شخصی را داشته باشید یا اطلاعات کلی برای همه رایانه های شبکه گروه بندی شده توسط مدل های سخت افزاری ، تولید کنندگان و غیره داشته باشید. اطلاعات موجودی نرم افزار شامل لیستی از برنامه های نصب شده در هر رایانه شخصی است ، بنابراین می توانید درباره همه ایده داشته باشید دارایی های نرم افزار و تعدادی مجوز مورد نیاز شما.

 

 

قابلیتهای نرم افزار EMCO Network Inventory Enterprise 5.8.21.10011:

قابلیت افزودن اطلاعات به پایگاه  داخلی داده و مجریان شبکه
قابلیت ارائه اطلاعات کاملی در مورد OS،بسته های خدماتی، hotfixes و غیره بصورت گزارشی
دارای اطلاعاتی مربوط به سخت افزار مانند نوع  پردازشگر و فرکانس،سرعت فعلی ساعت،ساعت خارجی،دستگاه تقویت کننده،کارخانه سازنده،وضعیت CPU و غیره، اسم Motherboard و کارخانه سازنده،اطلاعات EDID مانیتور و جزئیات ویدیو آداپتر اسم،سایز،نوع تمامی داریوهای هارد دیسک،CD، فلاپی و درایوهای قابل انتقال
دارای اطلاعاتی مربوط  به نرم افزار و OS مانند نام،نوع،نسخه و شماره سریال سیستم عامل،بسته های خدماتی و hotfixes،نرم افزارهای نصب شده بر روی سیستم های شخصی،محتویات پوشه “Program Files”،نام و نسخه نرم افزار آنتی ویروس،متغیرهای محیط،تمامی منابع قابل رویت و مخفی به اشتراک گذاشته شده

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار