• ۱۴۱ بازدید
  • دی ۲۷, ۱۳۹۸
LizardSystems Network Scanner اسکن IP در شبکه

LizardSystems Network Scanner دانلود نرم افزار اینترنت اسکن IP در شبکه لیزارد سیستم نتورک در آنی یار. برای تجزیه و تحلیل شبکه که امکان می دهد تمام رایانه های شبکه را مشاهده کنید.
یک اسکنر IP برای شما فراهم شده است که می تواند برای اسکن هر دو شبکه بزرگ شرکت که دارای صدها هزار رایانه است همراه با شبکه های خانگی کوچک با چندین کامپیوتر قابل استفاده باشد. در حالی که این برنامه می تواند لیستی از آدرس های IP ، رایانه ها و دامنه آدرس های IP را اسکن کند ، تعداد رایانه ها و زیر شبکه ها نامحدود است.
این منابع به شما تمام منابع مشترک ، از جمله سیستم و NetBIOS پنهان NetBIOS (سامبا) را به همراه FTP و منابع وب نشان می دهد. برای ممیزی رایانه های شبکه یا استفاده از آن برای جستجوی منابع شبکه موجود ، هم مدیران شبکه و هم کاربران عادی می توانند از این اسکنر شبکه استفاده کنند.
اسکنر شبکه LizardSystems نه تنها کامپیوترهای شبکه و منابع اشتراکی را پیدا می کند بلکه حق دسترسی آن را نیز بررسی می کند که کاربر می تواند به عنوان درایو شبکه سوار شود یا آنها را در Explorer یا مرورگر خود باز کند. می توانید به راحتی نتایج اسکن شبکه را به یک فایل XML ، HTML یا متنی صادر کنید یا آنها را در برنامه خود ذخیره کنید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار