• ۱۷۲ بازدید
  • دی ۲۷, ۱۳۹۸
Nsasoft Hardware Software Inventory تهیه گزارش از سیستم‌ های داخل شبکه

Nsasoft Hardware Software Inventory دانلود نرم افزار اینترنت تهیه گزارش از سیستم‌ های داخل شبکه ان سا سافت هارد وار سافت وار اینونتوری در آنی یار. نرم افزار موجودی شبکه ها است.
این نرم افزار تمام رایانه ها را در یک شبکه اسکن می کند و گزارش های کاملی درباره سخت افزار و نرم افزار رایانه ها تولید می کند. این اطلاعات به بانک اطلاعاتی متمرکز اضافه می شود و سپس کاربران می توانند گزارش هایی درباره هر یا همه رایانه های شخصی در یک شبکه تولید کنند.
این برنامه بدون عاملیت است و نیازی به هیچ نرم افزاری روی دستگاههای از راه دور نصب نشده است. این نرم افزار می تواند گزارشات را به پرونده Tab Delimited Txt File (.txt) ، Excel Workbook (.xls) ، CSV Comma Delimited (.csv) ، صفحه وب (.html) یا XML داده (xxml) ، پایگاه داده SQLLite3 صادر کند. برای شرکتهای دارای بودجه آگاه که به دنبال یک ابزار موجودی غنی از ویژگی های شبکه هستند ، بسیار توصیه می شود.

 

 

قابلیتهای نرم افزار Nsasoft Hardware Software Inventory 1.6.3.0:

با استفاده از این نرم افزار دارای مجوز کاربر می توانید بدون محدودیت کلیه رایانه های موجود در شرکت خود را اسکن کنید.
شما پشتیبانی فنی ۷ ۲۴ ۲۴ extended دارید.
تمام نسخه های آینده را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد. مجوز نرم افزار شما برای استفاده از FOREVER متعلق به شماست. بدون هزینه ماهانه ، سالانه ، شما فقط یکبار هزینه سفارش می پردازید!
در صورت گم شدن ، می توانید کلید مجوز خود را به صورت رایگان دریافت کنید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار