• ۱۷۴ بازدید
  • دی ۲۷, ۱۳۹۸
PuTTY – Portable نرم افزار اتصال به سرور لینوکس

PuTTY دانلود نرم افزار اینترنت نرم افزار اتصال به سرور لینوکس پیوتی در آنی یار. PuTTY ، یک شبیه ساز کاربردی و  محبوب ترمینال ، یک مشتری منبع باز ، سبک و آزاد SSH است.
توسط Simon Tatham به زبان C تهیه شده است. وظیفه اصلی آن اتصال به کامپیوتر از راه دور در عین ارائه امکانات انتقال فایل ها ، دستکاری داده ها و غیره است.

این نرم افزار از انواع پروتکل های شبکه مانند SSH ، Telnet ، Serial ، SCP ، SFTP و غیره پشتیبانی می کند. برای استفاده در اکثر سیستم عامل ها (برای ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی) سازگار است.

با کمک Telnet و SSH مشتری PuTTY – برای ویندوز و به عنوان کد منبع برای لینوکس و macOS – می توانید از طریق SSH با رایانه ها و سیستم های از راه دور در شبکه ارتباط برقرار کنید. پروتکل های رمزگذاری شده یا رمزگذاری نشده قابل استفاده هستند. زمینه رایج استفاده رایانه های از راه دور لینوکس از رایانه های شخصی ویندوز است. از آنجا که ویندوز هیچ نرم افزاری از پیش نصب شده برای ایجاد اتصالات رمزگذاری شده SSH ندارد.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار