• ۲۰۲ بازدید
  • دی ۲۷, ۱۳۹۸
RDS-Knight Ultimate Protection ایمنی در اتصالات ریموت دسکتاپ

RDS-Knight Ultimate Protection دانلود نرم افزار اینترنت ایمنی در اتصالات ریموت دسکتاپ ار دی اس نایت در آنی یار. نرم افزار کاربردی افزایش امنیت در اتصالات ریموت دسکتاپ است.
هرگونه ارتباط با “دنیای خارج” رایانه ممکن است منجر به عفونت شود. چه از کامپیوتر شخصی استفاده کنید و چه از شخصی استفاده کنید ، مهم است که در هنگام اجرای جلسات دسک تاپ از راه دور ، از یک سیاست امنیتی قوی استفاده کنید ، با توجه به اینکه RDP یکی از کانال های ترجیح توزیع بدافزار است.
RDS-Knight شامل ماژول های مختلفی است که برای جلوگیری ، محافظت و مبارزه با مجرمان سایبری با یکدیگر همکاری می کنند. با راه اندازی آن ، از یک رابط کاربری مدرن استقبال می شوید که همه ماژول ها را نشان می دهد و دسترسی یک کلیک به همه آنها را فراهم می کند.
به طور پیش فرض ، رایانه شخصی شما پیکربندی شده است تا امکان اتصال به نقاط مختلف جهان را فراهم کند. RDS-Knight می تواند مکانها را مطابق با تنظیمات برگزیده شما فیلتر کند.

برای پیشبرد هرچه بیشتر ، RDS-Knight می تواند محدودیت هایی را برای کاربران خاص یا کل گروه ها اعمال کند. برنامه ریز شما را قادر می سازد با توجه به مشخصات خود ، کاربرانی را که در زمان های مختلف روز مجاز هستند یا مسدود شده اند ، تعریف کنید.
سه سطح امنیتی وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. حالت Kiosk بیشترین تعداد محدودیت استفاده را به همراه دارد ، حالت Secured Desktop مرور منابع سرور در جلسه RDP و مدل امنیتی پیش فرض ویندوز را محدود می کند.
RDP Defender به عنوان یک سرویس اختصاصی ویندوز اجرا می شود که برای محافظت از کامپیوتر میزبان طراحی شده است. این دائماً فعالیت رایانه را رصد می کند و تلاش های اتصال از آدرس های IP را که در لیست سیاه آن یا از رایانه هایی که تلاش های ناموفق برای ورود به سیستم را تجربه کرده اند ، مسدود می کند.
همانطور که انتظار می رود ، لیست سفید لیست ها نیز می تواند ساخته شود. در اینجا ، می توانید چندین آدرس IP را که مطمئن هستید از امنیت برخوردار هستند اضافه کنید.
در جلسات RDP از رایانه خود در برابر همه تهدیدات محافظت کنید
RDS-Knight Ultimate Protection 4.5.12.17 نرم افزاری جالب است که وعده می دهد جلسات RDP شما را ایمن سازد و خطر هک شدن برنامه شما را کاهش دهد. نه تنها این که می تواند درخواست های RDP را بر اساس موقعیت مکانی فیلتر کند ، بلکه می تواند دستگاه را نیز شناسایی کرده و از آن به عنوان یک معیار فیلتر استفاده کند.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار