• ۱۸۵ بازدید
  • دی ۲۷, ۱۳۹۸
Wireshark آنالیز پروتوکل های شبکه

Wireshark دانلود نرم افزار اینترنت آنالیز پروتوکل های شبکه ویرشارک در آنی یار. نرم افزار آنالیز پروتکل های شبکه که در بسیاری از شرکت های شبکه ای استفاده می شود.
اگر کامپیوتر شما همیشه به اینترنت یا شبکه محلی متصل است ، در برابر حملات هکرها و عفونت های مخرب آسیب پذیر است. علاوه بر استفاده از یک راه حل قدرتمند و به روز شده آنتی ویروس (اجباری برای هر کاربر مسئول PC) ، می توانید از یک ابزار تجزیه و تحلیل شبکه نیز برای شناسایی بسته های مخرب و مسدود کردن آنها استفاده کنید. چنین برنامه Wireshark است و استفاده از آن رایگان است.
از آنجا که این ابزارها برای ارائه طیف گسترده ای از اطلاعات در مورد ترافیک شبکه شما هستند و می توان آنها را به راحتی غیرفعال کرد ، توصیه می شود آنها را در کنار Wireshark نصب کنید. همین توصیه در مورد ابزارهای اضافی همراه با راه اندازی و برای پیوندهای پرونده توصیه شده برای فایلهای ردیابی موجود در رایانه کاربرد دارد.
آخرین مرحله قبل از نهایی کردن تنظیمات اولیه این است که تنظیمات بررسی کند که آیا WinPcap را روی رایانه خود نصب کرده اید و اگر آن را از دست ندید نصب کنید.
اگر از چندین کارت شبکه استفاده می کنید ، Wireshark به شما امکان می دهد یکی از آنها را برای گرفتن ترافیک شبکه انتخاب کنید. پس از شروع گرفتن ، می توانید تمام اتصالات و جزئیات مربوط به آنها را کنترل کنید – همچنین می توانید فیلترهایی بسازید تا فقط به انواع خاصی از اتصالات توجه کنید.
راه دیگر برای اطمینان از نظارت صحیح بر روی نوع بسته های مورد نظر ، اعمال نقشه های رنگی برای هر نوع اتصال است ، به طوری که مهمترین آنها قابل مشاهده است. اگر از الگوهای رنگی ارائه شده توسط Wireshark راضی نیستید ، می توانید با مشخص کردن سایه و رشته ای که باید مورد نظارت قرار گیرد ، یک سفارشی ایجاد کنید.
Wireshark همچنین دارای یک تابع Statistics است که می تواند برای تولید گزارشهایی که بعداً مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرند ، استفاده شود. بسته به نیاز خود ، می توانید جزئیات سلسله مراتب پروتکل ، نقطه انتهایی ، طول بسته یا نمودار IO را مشاهده کنید.
با توجه به همه موارد ، Wireshark می تواند برای همه کسانی که می خواهند کنترل اتصالات شبکه خود را کنترل کنند ، مفید باشد و در مواقع لزوم آنها را محدود کند. با این حال ، استفاده از این برنامه با تمام توانش نیاز به یک متخصص دارد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار