• ۱۷۰ بازدید
  • دی ۲۸, ۱۳۹۸
Bitvise SSH Server – Client ارتباط سرور و کلاینت از طریق پروتکل SSH

Bitvise SSH Server دانلود ابزار وبمستر ارتباط سرور و کلاینت از طریق پروتکل SSH بیت ویزا اس اس اچ سرور در آنی یار. نرم افزاری که برای مدیریت از راه دور سرورهای ویندوز طراحی شده است.
این نرم افزار با پشتیبانی از SCP ، SFTP ، انتقال پورت و کنسول با ویژگی های غنی و همچنین VPN با استفاده از ویژگی تونل سازی TCP / IP همراه است.
مراحل پیکربندی را می توان در سه مرحله اصلی (سرور ، حساب های ویندوز و حساب های مجازی) انجام داد و برای هر پارامتر اطلاعات مفصلی ارائه می شود ، بنابراین حتی تازه کارها می توانند یاد بگیرند که ویژگی های برنامه را تغییر دهند.
وقتی صحبت از تنظیمات اصلی سرور می شود ، می توانید نسخه های IP را برای درگاه گوش دادن انتخاب کنید تا اتصالات IPv4 ، اتصالات IPv6 یا هر دو آنها را بپذیرید. علاوه بر این ، می توانید پورت گوش دادن را اضافه کنید ، به طور خودکار روتر را پیکربندی کنید ، درگاه را در شبکه های محلی یا هر رایانه ای باز کنید و همچنین ورود به سیستم را فعال کنید.
علاوه بر این ، می توانید با انتخاب نوع حساب ویندوز (محلی ، دامنه یا مایکروسافت) و نام حساب ، وارد شوید و به حساب کاربری ویندوز اضافه کنید ، و همچنین امکان ورود به سیستم ، کلیدهای عمومی ، انتقال فایلها ، ترمینال و گزینه های ارسال پورت . ابزار لیستی را با حساب های Windows آشکار می کند و به شما امکان می دهد که آنها را کپی ، ویرایش یا حذف کنید.
حسابهای مجازی را می توان به عنوان ویندوز پیکربندی کرد ، و برای مشتریانی که نیاز به انتقال پرونده یا انتقال پورت دارند ، اما پوسته ترمینال یا اجرای برنامه راه دور مناسب نیستند.
سرور (Bitvise SSH (WinSSHD به شما امکان می دهد سرور را راه اندازی و متوقف کرده و جفت های کلیدی میزبان ، حافظه پنهان رمز و تنظیمات آن را مدیریت کنید. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر جنبه پیکربندی ، می توانید بر روی نمادهای علامت سوال کلیک کنید. علاوه بر این ، می توانید تنظیمات پیکربندی سرور را وارد کرده یا صادر کنید و حافظه پنهان رمز عبور را مدیریت کنید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار